Powrót

Zerwanie polisolokaty, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy zerwaniu polisolokaty

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Zerwanie polisolokaty, czy warto?

Polisolokaty miały być w teorii doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciały w bezpieczny sposób ulokować swój kapitał. Miały one na celu zapewnienie ubezpieczenia na życie oraz pomnażanie kapitału tak samo, jak w przypadku tradycyjnej lokaty. Kolejną atrakcyjną cechą polisolokat miało być to, że pozwały one na ominięcie tak zwanego podatku Belki. Wszystkie te atuty polisolokat sprawiły, że bardzo duża ilość osób zaczęła z nich korzystać.

Niestety wielu doradców finansowych zachwalało polisolokaty i zapewniało o ich bezpieczeństwie i braku ryzyka, co skłoniło wiele osób do ich założenia bez dokładnego zapoznania się z umową. W wielu sytuacjach klienci celowo byli wprowadzani w błąd w taki sposób, aby myśleli, że polisolokaty działają na niemalże takich samych zasadach jak zwykła lokata. W rzeczywistości jednak polisolokaty miały być inwestycjami długoterminowymi, a po zerwaniu ich banki naliczały sobie tak zwane opłaty likwidacyjne, które często dochodziły nawet do 90% wpłaconego przez klienta kapitału. Pobieranie rażąco wysokich opłat za zerwanie polisolokaty było całkowicie bezprawne i doprowadzało do utraty wszystkich wpłaconych przez klienta oszczędności.

Jeśli również w Twoim przypadku została pobrana wygórowana opłata likwidacyjna za zerwanie polisolokaty, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS. Pomożemy Ci odzyskać utracone w wyniku działania, jakim było zerwanie polisolokaty środki pieniężne. Nasza Kancelaria Prawna UBI IUS w Lublinie to gwarancja sprawnej analizy dokumentów oraz profesjonalnej pomocy prawnej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pomagamy nie tylko w sprawach takich jak zerwanie polisolokaty, lecz również w wielu innych kwestiach.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!