Odszkodowania Annopol


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Annopolu i jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W ANNOPOLU

  Kancelaria prawna UBI IUS specjalizuje się w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowań. Działamy na terenie Lubelszczyzny, z naszej oferty mogą więc skorzystać również mieszkańcy Annopola. Dlaczego warto jest zgłosić się właśnie do nas? Mamy ogromne doświadczenie, pomogliśmy już wielu mieszkańcom naszego województwa w walce o należne im pieniądze. Słowo „walka” w niektórych przypadkach okazuje się być jak najbardziej na miejscu. Każdy, kto zdecyduje się na wystąpienie z wnioskiem o wypłatę odszkodowania może napotkać trudności ze strony firmy ubezpieczeniowej, która w tej konkretnej sytuacji zobowiązana jest do wypłacenia odszkodowania.

   

  Nie jest w Polsce wcale rzadko spotykane oddalenie zgłoszonego roszczenia przez ubezpieczyciela. Zdarza się również ustalenie wysokości odszkodowania w taki sposób, że nie jest ono w stanie zapewnić osobie, która ma je otrzymać, realnej pomocy. A przecież taki właśnie jest cel wypłacenia tego świadczenia. Z takimi problemami muszą zmagać się również mieszkańcy Annopola.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Annopola i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Kancelaria UBI IUS zajmuje się sprawami dotyczącymi różnych zdarzeń, których uczestnik ma prawo do ubiegania się o zadośćuczynienie. Większość z nich dotyczy wypadków na drodze. Jest to związane z wieloma ludzkimi tragediami. Czasem zgłasza się do nas rodzina osoby, która zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w wyniku takiego zdarzenia lub też przebywa w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Pewna część spraw, którymi się zajmujemy, dotyczy wypadków mających miejsce w trakcie prac w gospodarstwie rolniczym.

  kancelaria-prawna-lublin

  Zauważamy tutaj na szczęście tendencję spadkową. Jest ich znacznie mniej niż kiedyś. Rolnicy używają coraz nowocześniejszego sprzętu, zachowują też większą ostrożność. Zajmujemy się również pomocą tym osobom, które doznały wypadku w swoim miejscu pracy. Jego przyczyny mogą być różne. Czasem zdarza się, że inny pracownik nie dopełnił swoich obowiązków i np. nie zabezpieczył odpowiednio sprzętu, którego używanie wiąże się z ryzykiem. Nasza pomoc może dotyczyć również takiej kwestii, jak alimenty. W przypadku, gdy umiera osoba, która na mocy wyroku sądowego musiała je spłacać, możliwe jest ustanowienie renty alimentacyjnej dla tych, którym zmarły przekazywał to świadczenie.

  prawo-cywilne

  Nasi prawnicy doskonale rozumieją to, że przeciętny człowiek rzadko ma styczność z językiem urzędowym, który jest stosowany w oficjalnych dokumentach. Wiele treści znajdujących się w nich może się wydawać niezrozumiałymi dla osoby, która na co dzień nie ma do czynienia z tego typu pismami. Dlatego też pracujący dla nas prawnicy starają się wytłumaczyć klientom znaczenie tych fragmentów oficjalnych dokumentów, których treści nie rozumieją. Dotyczy to zwłaszcza osób starszych. Mieszkasz w Annopolu i potrzebujesz pomocy prawnej w sprawie dotyczącej odszkodowania? Prawnicy z kancelarii UBI IUS czekają na Twój telefon lub mail.

  Ubi ius Annopol

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!