Odszkodowania Rejowiec


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Rejowcu i jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W REJOWCU

  Kancelaria prawna UBI IUS specjalizuje się w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowań. Działamy na terenie Lubelszczyzny, z naszej oferty mogą więc skorzystać również mieszkańcy Rejowca. Dlaczego warto jest zgłosić się właśnie do nas? Mamy ogromne doświadczenie, pomogliśmy już wielu mieszkańcom naszego województwa w walce o należne im pieniądze. Słowo „walka” w niektórych przypadkach okazuje się być jak najbardziej na miejscu. Każdy, kto zdecyduje się na wystąpienie z wnioskiem o wypłatę odszkodowania może napotkać trudności ze strony firmy ubezpieczeniowej, która w tej konkretnej sytuacji zobowiązana jest do wypłacenia odszkodowania.

   

  Nie jest w Polsce wcale rzadko spotykane oddalenie zgłoszonego roszczenia przez ubezpieczyciela. Zdarza się również ustalenie wysokości odszkodowania w taki sposób, że nie jest ono w stanie zapewnić osobie, która ma je otrzymać, realnej pomocy. A przecież taki właśnie jest cel wypłacenia tego świadczenia. Z takimi problemami muszą zmagać się również mieszkańcy Rejowca.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Rejowca i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Zadaniem kancelarii odszkodowawczej jest wykonanie w imieniu swojego klienta wszystkich niezbędnych czynności, aby umożliwić mu uzyskanie wypłaty odszkodowania. Pomoc prawna polega na przygotowaniu we współpracy z klientem wszystkich niezbędnych dokumentów, a następnie dokonaniu zgłoszenia roszczenia pod adresem tej instytucji, która w danym przypadku jest w myśl przepisów prawa zobowiązana do jego wypłaty. Następnie monitorowane są działania towarzystwa ubezpieczeniowego, które otrzymało wniosek.

  kancelaria-prawna-lublin

  W razie takiej potrzeby uruchamiana jest procedura odwoławcza. Jeśli to nie przyniesie spodziewanych rezultatów, sprawa kierowana jest do sądu. Kancelaria reprezentuje wtedy swojego klienta w trakcie trwającego postępowania sądowego. Celem jest doprowadzenie do takiego rozstrzygnięcia, które będzie satysfakcjonujące dla klienta. Często musi upłynąć sporo czasu, aby tak właśnie się stało. Firmom ubezpieczeniowym zdarza się bowiem utrudnianie wnioskodawcom drogi do otrzymania odszkodowania. Problem ten dotyczy również Rejowca jego bliskich okolic. Czasem nie tylko odszkodowanie jest przedmiotem sprawy. Może się zdarzyć, że gdy w wypadku ginie osoba obciążona obowiązkiem alimentacyjnym, osobom otrzymującym tego rodzaju pieniądze grozi wpadnięcie w kłopoty finansowe.

  prawo-cywilne

  W takim przypadku możliwe jest ustanowienie renty alimentacyjnej. Jej wysokość powinna odpowiadać kwocie alimentów, które płaciła ofiara wypadku przed swoją śmiercią. Należy również wiedzieć o tym, że można starać się o zwrot kosztów organizacji uroczystości pogrzebowej. Należy w tym celu przedstawić wszystkie rachunki ich dotyczące. Jeżeli jesteś ofiarą wypadku i musiałeś wydać znaczną sumę pieniędzy na leczenie i późniejszą rehabilitację, to wiedz, że możliwe jest uzyskanie zwrotu tej kwoty. Istnieje również możliwość ubiegania się o równowartość zarobków z okresu leczenia i rehabilitacji. Będąc w tak złym stanie nie jest przecież możliwe wykonywanie pracy. Wśród osób zgłaszających się o pomoc do prawnika są również te, które chcą uzyskać odszkodowanie w związku z wypadkiem, do jakiego doszło na terenie gospodarstwa rolnego. Dotyczy to również mieszkańców rolniczych okolic Rejowca. Mieszkasz w tych okolicach i potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z naszą kancelarią i przedstaw nam swój problem. Zrobimy wszystko to, na co pozwalają nam przepisy obowiązującego w Polsce prawa, aby Ci pomóc.

  Ubi ius Rejowiec

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!