Odszkodowania Piaski


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Piaskach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W PIASKACH

  Kancelaria prawna UBI IUS od lat zajmuje się sprawami, których przedmiotem jest odszkodowanie. Z naszej oferty korzystali już także mieszkańcy Piask, miejscowości znajdującej się w pobliżu stolicy województwa, Lublina. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia z nieuczciwym działaniem firm ubezpieczeniowych wobec swoich klientów. Często jest im odmawiane prawo do otrzymania odszkodowania. Jeżeli nawet ich wniosek zostaje zaakceptowany, to w wielu przypadkach okazuje się, że są to zbyt małe pieniądze, aby mogły faktycznie zmienić życie na lepsze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ubezpieczyciele spodziewają się, że osoba znajdująca się w takiej sytuacji odpuści i nie będzie się odwoływać od wydanej decyzji.

  Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią, ponieważ jesteśmy w stanie doprowadzić do uchylenia decyzji firmy ubezpieczeniowej i zapewnienia naszemu klientowi wypłaty znacznie wyższej kwoty. Aby to osiągnąć może być konieczne wejście na drogę sądową. Reprezentujemy wtedy klienta w czasie postępowania. Każdy mieszkaniec Piask, który czuje się pokrzywdzony decyzją firmy ubezpieczeniowej lub ma inny problem związany z tematem odszkodowań, powinien skontaktować się z kancelarią UBI IUS. Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Piask i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Wiele spraw, którymi zajmowaliśmy się w ciągu ostatnich lat, dotyczy odszkodowań związanych z wypadkami. Czasem zdarza się, że w zakładzie pracy dochodzi do takiego zdarzenia, ponieważ zatrudnionej tam osobie nie zostały zapewnione odpowiednie warunki wykonywania swojej pracy. Może to być efektem nieumyślnego zaniedbania osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo w tym miejscu. Do wypadku może także dojść podczas prac prowadzonych na polu. O wypłatę odszkodowania można ubiegać się również wtedy, gdy do zdarzenia dojdzie w trakcie jazdy do pracy.

  porady-prawne-lublin

  Nie jest nam obca sytuacja, w której osoba poszkodowana znajduje się w ciężkim stanie, w związku z tym to jej rodzina podejmuje w jej imieniu działania związane ze staraniem się o wypłatę świadczenia. Historia każdej zgłaszającej się do nas osoby jest inna i każdej z nich szczegółowo się przyglądamy. Aby nasza współpraca mogła dojść do skutku, konieczne będzie spotkanie naszego prawnika z Tobą w biurze kancelarii. Tylko w ten sposób możliwe jest dokładne zbadanie sprawy. Przygotuj z tej okazji wszystkie dokumenty jej dotyczące, zwłaszcza te medyczne. Mieszkasz w Piaskach lub okolicach tej miejscowości? Potrzebujesz pomocy prawnej w związku ze sprawą dotyczącą odszkodowania? Zapraszamy do skorzystania z oferty kancelarii UBI IUS.

  Ubi ius Piaski

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!