Kancelaria Odszkodowawcza Łęczna


Gwarantujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Łęczna.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Łęcznej

  Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Łęczna. Dojedziemy, doradzimy.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Łęczna,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Łęczna,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Łęczna,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Łęczna,
  • odszkodowania za błędy medyczne Łęczna,

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc w uzyskiwaniu świadczeń, takich jak odszkodowania (na terenie miast: Łęczna, Chełm, Świdnik i w innych miejscowościach województwa lubelskiego).

  Odszkodowania za wypadki w rolnictwie należą się osobom poszkodowanym, u których doszło do uszkodzenia ciała albo własności, pogorszenia albo utraty zdrowia, zniszczenia, zepsucia mienia. Świadczenia takie wypłaca się również w przypadku śmierci. Odszkodowania uzyskiwane są na mocy ubezpieczenia OC, które rolnicy posiadający ziemie o łącznym areale przewyższającym 1 hektar, muszą opłacać obowiązkowo. Ponadto odszkodowania takie wypłaca się też z tytułu ubezpieczenia w KRUS oraz z dobrowolnych składek NW lub ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie OC obejmuje nie tylko samych rolników prowadzących gospodarstwo, ale też osoby, które pracują w ich gospodarstwie, a zatem osoby najbliższe (rodzinę), najętych pracowników (również specjalistów wykonujących okresowe naprawy) i innych ludzi (w tym tych, którzy co jakiś czas świadczą pomoc przy pracach na polu). Zaznaczyć należy, że warunkiem ubiegania się o jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze są tylko szkody powstałe z powodu zaniedbań albo prac mających związek z rolnictwem.

  prawo-karne

  Odszkodowania powypadkowe Łęczna

  Jeżeli planujesz rozpoczęcie starań o uzyskanie wypłaty odszkodowania i uważasz, że nie posiadasz odpowiedniej wiedzy do tego, aby zająć się tym samodzielnie, rozważ skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Dotyczy to również mieszkańców Łęcznej. Dzięki profesjonalnej pomocy, jakiej udzielą Ci zatrudnieni w tym miejscu prawnicy, będziesz mógł spojrzeć w przyszłość bardziej optymistycznie. Posiadają oni odpowiednie doświadczenie, aby poprowadzić taką sprawę. Odszkodowania to ich specjalność. Należy pamiętać o tym, że firmy ubezpieczeniowe działające w Polsce raczej nie ułatwiają swoim klientom zadania w ich staraniach o wypłatę świadczenia. Wręcz przeciwnie, można spotkać się z ich strony z działaniami zmierzającymi do uznania Twojego wniosku za całkowicie bezzasadny.

  kancelaria-prawna-lublin

  Może się również zdarzyć, że odszkodowanie zostanie Ci wypłacone, ale jego wysokość nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Warto więc zapewnić sobie profesjonalnie wsparcie, dzięki któremu Twoja droga do odszkodowania powinna stać się znacznie łatwiejsza. Prawnicy, których specjalnością są sprawy dotyczące odszkodowań doskonale orientują się w tym, czego można się spodziewać po firmach ubezpieczeniowych. Jeżeli będą one starały sie wykorzystać tzw. kruczki prawne, ich zamiary szybko zostaną przejrzane. Nasza kancelaria pomaga mieszkańcom Łęcznej oraz okolic tego miasta we wszystkich tych sprawach, których przedmiotem jest wypłata odszkodowania. Mogą się z nami kontaktować ofiary błędów lekarskich i wypadków samochodowych. Pomożemy w sytuacji, gdy doznałeś obrażeń w wyniku wypadku, do którego doszło na terenie zakładu pracy, w którym jesteś zatrudniony. Mogą się do nas zgłaszać również rodziny poszkodowanych, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne zajęcie się sprawą. Nie obawiaj się tego, że po przeciwnej stronie znajduje się wielka firma ubezpieczeniowa.

  porady-prawne-lublin

  Nasi prawnicy mieli z nimi do czynienia wiele razy i wielokrotnie doprowadzili do wypłaty odszkodowania klientom, których reprezentowali. Postaramy się wziąć na siebie wszystkie formalności, o ile będzie to możliwe. Chcemy zapewnić Ci możliwie największy komfort psychiczny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znajdujesz się w bardzo stresującej sytuacji i nie chcemy, abyś był jeszcze bardziej zdenerwowany. Pamiętaj o tym, że możesz się do nas zwrócić także w sprawie wydarzenia sprzed kilku lat. Nawet taki upływ czasu nie jest przeszkodą w tym, aby wznowić działania związane ze staraniem się o wypłatę świadczenia lub wniesienie odwołania dotyczące decyzji wtedy wydanej, jeśli odszkodowanie zostało wypłacone w kwocie według Ciebie zbyt niskiej.

  img1
  O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Mieszkasz w okolicy Łęcznej? Jesteś rolnikiem, pomagamy także rolnikom.

  Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.
  img2
  O co możesz się starać, jeśli takiemu wypadkowi ulegnie członek Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina osoby zmarłej z powodu wypadku w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne.

  Ubi ius w Łęcznej

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Łęcznej

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Nasza kancelaria świadczy swoją pomoc w zakresie ubiegania się o odszkodowania w miastach: Łęczna, Chełm, Puławy, Kraśnik, Zamość i innych miejscowościach na terenie Lubelszczyzny. Łęczna leży na Wyżynie Lubelskiej, w centralnej części województwa, w południowo-wschodniej Polsce.

  Przebiegają tędy 3 drogi wojewódzkie i jedna krajowa. W Łęcznej działa Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Skarbowy. Ponadto znajduje się tu kilka interesujących zabytków, ośrodek kultury oraz klub sportowy GKS Górnik Łęczna.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!