Odszkodowania Bełżyce


Nasza kancelaria prawna Ubi Ius oferuje profesjonalną pomoc prawną tym osobom, które planują ubieganie się o wypłatę odszkodowania. Zakres naszej działalności obejmuje całe województwo lubelskie, w tym także Bełżyce wraz z najbliższymi ich okolicami. Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub napisz do nas. Tą drogą będzie możliwe umówienie spotkania w naszym biurze, które mieści w Lublinie przy ulicy Fantastycznej. W trakcie jego trwania możemy wstępnie ustalić warunki, na jakich przebiegać będzie nasza współpraca.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W BEŁŻYCACH

  Odszkodowania to specjalność prawników pracujących dla naszej kancelarii. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością. Wielu już klientów otrzymało dzięki naszym staraniom wypłatę świadczenia. Byli już wśród nich także mieszkańcy Bełżyc. Również i Ty możesz skorzystać z oferowanej przez nas pomocy.

  Ważna informacja- nasza kancelaria prawna nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Do rozliczeń z Tobą przystąpimy dopiero wtedy, gdy sprawa zakończy się po Twojej myśli i na Twoje konto bankowe wpłyną już pieniądze z odszkodowania. Jak więc widzisz będziemy starać się jak najszybciej doprowadzić sprawę do końca, ponieważ od tego zależy również nasze wynagrodzenie. Szybkie działanie nie będzie jednak oznaczać niedbalstwa, jesteśmy profesjonalistami.


  Dlaczego lepiej jest skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, niż występować o wypłatę odszkodowania samodzielnie, bez wsparcia ze strony prawników?

  Ubezpieczyciele mają niestety w zwyczaju wykorzystywać to, że osoby składające wnioski o wypłatę odszkodowania nie są zbyt zorientowane w tematyce prawniczej. Z tego też powodu firmy ubezpieczeniowe albo odmawiają wypłaty świadczenia powołując się na niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka przepisy prawa, lub też celowo zaniżają wysokość odszkodowania. Starając się o wypłatę świadczenia pod opieką kancelarii prawnej szanse na sukces zdecydowanie wzrastają. Pierwszym krokiem, jaki podejmą prawnicy z kancelarii będzie dokładna analiza danej sprawy na podstawie zgromadzonej przez klienta dokumentacji. Na tej podstawie ustalone zostanie, jaki konkretnie podmiot jest zobowiązany w tym przypadku do wypłaty pieniędzy. Następnie kancelaria prawna ustali jaka powinna być wysokość odszkodowania, aby w pełni spełniło ono swój cel, jakim jest pokrycie strat. Uwzględnione zostaną tutaj również wydatki poniesione przez klienta na leczenie. Wtedy następuje zgłoszenie roszczenia, a jeżeli wniosek ten zostanie odrzucony przez firmę ubezpieczeniową, wszczęte zostanie postępowanie reklamacyjne. Jeśli ono również nie przyniesie spodziewanych rezultatów, prawnicy muszą zdecydować o wejściu na drogę sądową. Klient kancelarii może być wówczas pewien, że będzie pod stałą opieką prawników, którzy pomogą mu przejść całą tą skomplikowaną procedurę. Istnieje również jeszcze jedna, bardzo istotna zaleta podjęcia współpracy z kancelarią prawną. Nie jest dla niej problemem zasięgnięcie opinii ekspertów z dziedzin innych niż prawo, co może okazać się kluczowe dla pomyślnego dla klienta zakończenia sprawy.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Bełżyc i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  Ubi ius w Bełżycach

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!