Odszkodowania Szczebrzeszyn


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Szczebrzeszynie i jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W SZCZEBRZESZYNIE

  Już od wielu lat pomagamy mieszkańcom województwa lubelskiego. Wielu naszych klientów mieszka w Szczebrzeszynie lub jego najbliższych okolicach. Kancelaria prawna UBI IUS jest już znana na Lubelszczyźnie, z roku na rok rośnie zainteresowanie jej usługami. Naszą specjalnością są sprawy dotyczące odszkodowań. Możemy się pochwalić wysoką skutecznością. Mając tyle lat doświadczenia doskonale wiemy, co należy zrobić, aby zapewnić naszemu klientowi wypłatę świadczenia w takiej wysokości, jaka go satysfakcjonuje. Nie jest to wcale proste zadanie biorąc pod uwagę zwyczaje firm ubezpieczeniowych.

  Nie jest wcale rzadkością sytuacja, w której robią one wszystko, aby odszkodowania nie wypłacić. A nawet jeśli ma miejsce akceptacja złożonego wniosku, to kwota świadczenia jest zdecydowanie zbyt niska, aby mogło ono stanowić skuteczną pomoc. Warto jednak pamiętać o tym, że od decyzji ubezpieczyciela można się odwołać. Czasem końcowe rozstrzygnięcie następuje dopiero w wyniku wydania wyroku przez sąd. Jeżeli zapewnisz sobie profesjonalną pomoc prawną, to wcale nie musisz się obawiać procedury sądowej. Firmy zajmujące się ubezpieczeniami oraz wypłatą odszkodowań liczą właśnie na to, że się zniechęcisz i zaakceptujesz ich decyzję.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Szczebrzeszyna i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Jesteś mieszkańcem Szczebrzeszyna i planujesz podjęcie kroków zmierzających do tego, aby zostało Ci wypłacone odszkodowanie? Nie posiadasz odpowiedniego rozeznania, jeżeli chodzi o przepisy prawa i w związku z tym potrzebujesz pomocy? Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS to miejsce, do którego powinieneś się zgłosić znajdując się w takiej sytuacji. Po tym, gdy zapoznamy się ze szczegółami Twojej sprawy, zdecydujemy o tym, co należy dalej zrobić. W przypadku odszkodowań pierwszym krokiem powinno być ustalenie, jaka instytucja jest w danym przypadku zobowiązana do wypłaty świadczenia.

  kancelaria-prawna-lublin

  Następnie trzeba zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty i złożyć wniosek w firmie ubezpieczeniowej. Od tego, jaka będzie jej reakcja na złożone pismo zależy to, co wydarzy się później. Możesz się do nas zgłosić, gdy byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego i Twoje zdrowie poważnie ucierpiało. Możemy pomóc także w przypadku, gdy planujesz ubieganie się o przyznanie Ci renty. Pamiętaj o tym, aby zachować wszelkie rachunki związane z wydatkami poniesionymi w trakcie leczenia i rehabilitacji. Dotyczy to również zakupu leków i sprzętu rehabilitacyjnego oraz dojazdów do placówki medycznej, jeżeli były one koniecznością. Osoba będąca ofiarą wypadku nie musi kontaktować się z nami osobiście. Jeżeli nie jest ona w stanie tego zrobić ze względu na swój stan zdrowia, może do nas zadzwonić lub napisać jej współmałżonek, brat, ojciec, wnuk lub inny przedstawiciel najbliższej rodziny. Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS zaprasza do kontaktu wszystkie te osoby, których problemy dotyczą spraw opisanych w tym artykule.

  Ubi ius Szczebrzeszyn

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!