Kancelaria Odszkodowawcza w Krasnystawie


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskaniu odszkodowania. Nasza kancelaria udziela wsparcia na terenie województwa lubelskiego, pomaga uzyskać odszkodowanie w obrębie miasta Krasnystaw. Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami! Dochodzenie odszkodowań w Krasnystawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Krasnystawie

  Tych, którzy ucierpieli na skutek wypadku komunikacyjnego i chcą walczyć o odszkodowanie, zapraszamy do naszej kancelarii. Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet w przypadku, gdy ponosimy częściową odpowiedzialność za wypadek, mamy prawo do ubiegania się o wypłatę świadczenia.

  Jeśli tylko nie ciąży na nas wyłączna wina za zaistniałe zdarzenie, to możemy starać się o odszkodowanie, nawet wówczas, gdy byliśmy nietrzeźwi, nie zapięliśmy pasów bezpieczeństwa albo złamaliśmy inne zasady dotyczące ruchu drogowego. Warto wiedzieć, że odszkodowanie należy się każdemu, kto nie był wyłącznym sprawcą wypadku. Może więc ubiegać się o nie kierowca, pasażer, pieszy albo inny uczestnik ruchu, rodzina ofiary śmiertelnej wypadku.

   

  Od momentu zdiagnozowania uszczerbku na zdrowiu albo uświadomienia sobie szkody przez 3 lata można ubiegać się o odszkodowanie. Po tym okresie roszczenie ulega przedawnieniu. Jeśli jednak sprawca zostanie skazany za przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu wyrokiem prawomocnym, wtedy okres przedawnienia wydłuża się do 20 lat.

  Poszkodowany w wypadku komunikacyjnym może ubiegać się o różnego typu roszczenia: zadośćuczynienie za krzywdę, zwrot kosztów związanych z wypadkiem, kosztów leczenia, rentę, rekompensatę za utracone zarobki oraz inne.

  Szczegółowe informacje o rodzajach odszkodowań i możliwości ich uzyskania, możecie Państwo uzyskać w naszej kancelarii. Odzyskujemy odszkodowania w miastach, takich jak Krasnystaw.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Krasnystawu i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  kancelaria-prawna-lublin

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS oferuje mieszkańcom województwa lubelskiego dostęp do usług prawniczych. W swojej dotychczasowej działalności pomagała również mieszkańcom Krasnegostawu oraz okolic tego miasta. Na co można liczyć kontaktując się z prawnikami, którzy pracują dla tej kancelarii? Pomogą oni w praktycznie każdej sprawie, która dotyczy odszkodowań. Jednym z najczęściej spotykanych jej rodzajów jest ten dotyczący wypadków samochodowych. Osoba poszkodowana ma prawo do wystąpienia o wypłatę świadczenia wtedy, gdy nie jest ona winna spowodowania tego wypadku. Pieniądze powinny być wtedy wypłacone z polisy osoby uznanej za jego sprawcę. Niestety czasem zdarza się tak, że poszkodowany w zdarzeniu drogowym umiera na skutek odniesionych obrażeń. W takiej sytuacji do kancelarii odszkodowawczej może zgłosić się rodzina zmarłego. Pewien znaczący procent wszystkich spraw, jakimi zajmuje się kancelaria UBI IUS dotyczy wypadków w rolnictwie.

  prawo-karne

  Jest ich na szczęście coraz mniej w porównaniu z poprzednimi dekadami, nadal jednak się zdarzają. Również w takim przypadku mieszkaniec okolic Krasnegostawu może liczyć na pomoc. Chyba najtrudniejszymi sprawami, jakimi zajmuje się kancelaria odszkodowawcza, są te dotyczące błędów lekarskich. Na zakończenie postępowania sądowego trzeba zwykle długo czekać, a winę lekarza ciężko jest udowodnić. Nie oznacza to, że należy się poddawać. Zawsze warto jest podjąć walkę o swoje prawa. Trzeba pamiętać o tym, że znajdując się w takiej sytuacji należy zapewnić sobie profesjonalną pomoc prawną. Bez tego trudno jest liczyć na otrzymanie pieniędzy, na których tak Ci zależy. Jeżeli martwisz się o to, czy stać Cię na usługi prawnicze, to wiedz, że kancelaria odszkodowawcza UBI IUS rozlicza się ze swoimi klientami dopiero po zakończeniu sprawy. Nie musisz więc wpłacać na jej konto żadnych pieniędzy jako opłaty wstępnej. Mieszkasz w Krasnymstawie lub jego bliskich okolicach? Zainteresował Cię ten artykuł? Chciałbyś uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z kancelarią prawną UBI IUS. Dzięki pracującym tutaj prawnikom szanse na pozytywne zakończenie Twojej sprawy znacznie wzrastają.

  Ubi ius w Krasnystawie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!