Kancelaria Odszkodowawcza w Krasnystawie


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskaniu odszkodowania. Nasza kancelaria udziela wsparcia na terenie województwa lubelskiego, pomaga uzyskać odszkodowanie w obrębie miasta Krasnystaw. Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami! Dochodzenie odszkodowań w Krasnystawie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Dochodzenie odszkodowań w Krasnystawie

Tych, którzy ucierpieli na skutek wypadku komunikacyjnego i chcą walczyć o odszkodowanie, zapraszamy do naszej kancelarii. Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet w przypadku, gdy ponosimy częściową odpowiedzialność za wypadek, mamy prawo do ubiegania się o wypłatę świadczenia.

Jeśli tylko nie ciąży na nas wyłączna wina za zaistniałe zdarzenie, to możemy starać się o odszkodowanie, nawet wówczas, gdy byliśmy nietrzeźwi, nie zapięliśmy pasów bezpieczeństwa albo złamaliśmy inne zasady dotyczące ruchu drogowego. Warto wiedzieć, że odszkodowanie należy się każdemu, kto nie był wyłącznym sprawcą wypadku. Może więc ubiegać się o nie kierowca, pasażer, pieszy albo inny uczestnik ruchu, rodzina ofiary śmiertelnej wypadku.

 

Od momentu zdiagnozowania uszczerbku na zdrowiu albo uświadomienia sobie szkody przez 3 lata można ubiegać się o odszkodowanie. Po tym okresie roszczenie ulega przedawnieniu. Jeśli jednak sprawca zostanie skazany za przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu wyrokiem prawomocnym, wtedy okres przedawnienia wydłuża się do 20 lat.

Poszkodowany w wypadku komunikacyjnym może ubiegać się o różnego typu roszczenia: zadośćuczynienie za krzywdę, zwrot kosztów związanych z wypadkiem, kosztów leczenia, rentę, rekompensatę za utracone zarobki oraz inne.

Szczegółowe informacje o rodzajach odszkodowań i możliwości ich uzyskania, możecie Państwo uzyskać w naszej kancelarii. Odzyskujemy odszkodowania w miastach, takich jak Krasnystaw.

Ubi Ius, Ubi Onus

Gdzie prawo, tam obowiązek

Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Krasnystawu i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

Ubi ius w Krasnystawie

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
biurowiec COMBO IT
20-531 Lublin

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

GODZINY OTWARCIA INFOLINII
poniedziałek – piątek: 08:00 – 21:00
sobota: 10:00 – 15:00

Dojedziemy

doradzimy w sprawie odszkodowania

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!