Powrót

Odszkodowanie za zabieg chirurgiczny


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Jak uzyskać odszkodowanie za zabieg chirurgiczny

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za zabieg chirurgiczny?

  Wiele osób w dzisiejszych czasach wykupuje prywatne ubezpieczenia zdrowotne na wypadku nieszczęśliwego zdarzenia, czy pobytu w szpitalu. Ubezpieczenie zazwyczaj zapewnia także pracodawca. Dodatkowo można także ubezpieczyć się w szkole lub na uczelni wyższej. Istnieje wiele rodzajów ubezpieczeń, dlatego, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, wystąpi nagle ciężka choroba lub dojdzie do niespodziewanego pobytu w szpitalu, warto sprawdzić, czy należy się odpowiednie odszkodowanie z którejś z wykupionych polis.

  Wiele osób zastanawia się, czy należy im się także odszkodowanie za zabieg chirurgiczny. Wiele polis obejmuje w swojej umowie wypłaty odszkodowań za poszczególne zabiegi chirurgiczne, takie jak na przykład usunięcie wyrostka robaczkowego, czy chirurgiczne spojenie złamanych kości. Z tego powodu w każdym indywidualnym przypadku należy jeszcze raz dokładnie sprawdzić warunki wykupionej polisy, które powinny dokładnie określać sytuacje, w których należy się odszkodowanie za zabieg chirurgiczny.

  Jeśli zabieg chirurgiczny jest skutkiem wypadku, do którego doszło na przykład w miejscu pracy lub w szkole, poszkodowanemu niemalże zawsze należy się odpowiednie odszkodowanie z tego powodu. Zdarza się jednak, że firmy ubezpieczeniowe bezpodstawnie odmawiają wypłaty należnych świadczeń lub znacząco zaniżają wysokość odszkodowania. Jest to zdecydowanie nieodpowiednie zachowanie, jednak jest ono niestety bardzo często spotykaną praktyką ubezpieczalni, które liczą na to, że poszkodowany nie będzie miał odpowiedniej wiedzy oraz samozaparcia i zrezygnuje z ubiegania się o należną mu kwotę odszkodowania.

  Jeżeli uważasz, że spotkała Cię podobna sytuacja, a Twoje odszkodowanie za zabieg chirurgiczny zostało znacznie zaniżone, najlepszym wyborem będzie skorzystanie z profesjonalnej pomocy doświadczonego prawnika. W Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie znajdziesz profesjonalną pomoc prawną z zakresu odszkodowań i nie tylko. Nasi prawnicy mogą pochwalić się ogromną wiedzą z wielu dziedzin prawa oraz wieloletnim doświadczeniem. Z tego powodu, jeżeli to właśnie Ciebie dotknął problem, jakim jest zaniżone odszkodowanie za zabieg chirurgiczny, chętnie pomożemy. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Indywidualnie przyjrzymy się Twojej sprawie oraz udzielimy kompleksowej pomocy.

   

   

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!