Odszkodowania Tomaszów Lubelski


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Tomaszowie Lubelskim i jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W TOMASZOWIE LUBELSKIM

  Już od wielu lat pomagamy mieszkańcom województwa lubelskiego. Wielu naszych klientów mieszka w Tomaszowie Lubelskim lub jego najbliższych okolicach. Kancelaria prawna UBI IUS jest już znana na Lubelszczyźnie, z roku na rok rośnie zainteresowanie jej usługami. Naszą specjalnością są sprawy dotyczące odszkodowań. Możemy się pochwalić wysoką skutecznością. Mając tyle lat doświadczenia doskonale wiemy, co należy zrobić, aby zapewnić naszemu klientowi wypłatę świadczenia w takiej wysokości, jaka go satysfakcjonuje. Nie jest to wcale proste zadanie biorąc pod uwagę zwyczaje firm ubezpieczeniowych.

  Nie jest wcale rzadkością sytuacja, w której robią one wszystko, aby odszkodowania nie wypłacić. A nawet jeśli ma miejsce akceptacja złożonego wniosku, to kwota świadczenia jest zdecydowanie zbyt niska, aby mogło ono stanowić skuteczną pomoc. Warto jednak pamiętać o tym, że od decyzji ubezpieczyciela można się odwołać. Czasem końcowe rozstrzygnięcie następuje dopiero w wyniku wydania wyroku przez sąd. Jeżeli zapewnisz sobie profesjonalną pomoc prawną, to wcale nie musisz się obawiać procedury sądowej. Firmy zajmujące się ubezpieczeniami oraz wypłatą odszkodowań liczą właśnie na to, że się zniechęcisz i zaakceptujesz ich decyzję.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Tomaszowa Lubelskiego i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Jaki jest najczęstszy powód zgłaszania roszczenia w przypadku odszkodowań? Z pewnością każdy prawnik odpowie na to pytanie mówiąc, że w większości przypadków chodzi o skutki wypadków drogowych. Także tych, które miały miejsce w Tomaszowie Lubelskim lub jego okolicach. Efektem wystąpienia takiego zdarzenia na drodze może być zarówno odniesienie lekkich lub poważnych obrażeń przez jego uczestników, jak i uszkodzenie lub nawet całkowite zniszczenie pojazdu. Jeżeli nie jesteś sprawcą wypadku, możesz zwrócić się do tej firmy ubezpieczeniowej, w której polisę opłacał jego sprawca z wnioskiem o wypłatę odszkodowania. W tym momencie wiele osób pomyśli zapewne, że nie jest to skomplikowana procedura- wystarczy złożyć odpowiednie pismo i można cieszyć się z otrzymanych pieniędzy. Tak pwinno być w teorii, w praktyce bywa jednak całkiem różnie.

  kancelaria-prawna-lublin

  Może się zdarzyć, że otrzymasz od firmy ubezpieczeniowej propozycję wypłacenia Ci odszkodowania w wysokości, która zdecydowanie Cię nie zadowoli. Co można wtedy zrobić? Niektórzy poprzestają na irytacji i pomimo zdenerwowania decydują się na przyjęcie propozycji ubezpieczyciela. Inni postanawiają złożyć odwołanie lub też nawet wejść na drogę sądową, jeżeli procedura odwoławcza nie przyniesie spodziewanego efektu. Prawnicy zauważają, że coraz więcej Polaków chce odwoływać się od niekorzystnej dla nich decyzji nawet wtedy, gdy spodziewają się uczestnictwa w długiej i skomplikowanej procedurze. Jest to z pewnością zła wiadomość dla ubezpieczycieli. Polacy nie będą już tak łatwo zgadzać się na proponowane przez nich warunki. Oczywiście najlepiej jest w przypadku podjęcia decyzji o odwołaniu się od decyzji firmy ubezpieczeniowej zapewnienie sobie profesjonalnej pomocy prawnej. Dotyczy to również osób mieszkających w Tomaszowie Lubelskim. Jedną z kancelarii odszkodowawczych, która oferuje swoją pomoc w takich przypadkach, jest UBI IUS.

  prawo-cywilne

  Oferuje ona wsparcie nie tylko tym osobom, których sprawy dotyczą wypadków na drodze. Prawnicy, którzy pracują dla tej kancelarii gotowi są również na udzielenie pomocy klientowi, który domaga się odszkodowania za wypadek w polu lub uważa, że jego stan zdrowia uległ pogorszeniu w wyniku błędu popełnionego przez lekarza. Do kancelarii UBI IUS mogą również napisać lub zadzwonić te osoby, których bliscy ponieśli śmierć w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia lub znajdują się w takim stanie, że nie jest możliwe podjęcie przez nich jakiegokolwiek działania związanego ze staraniem się o odszkodowanie. W takiej sytuacji możesz liczyć na całkowite zrozumienie ze strony prawnika. Podejmując się poprowadzenia Twojej sprawy będzie się on starał, aby niczym Cię nie urazić i nie przywoływać bez potrzeby przykrych wspomnień. Prawnicy pracujący dla tej kancelarii zetknęli się już z wieloma przypadkami ludzkiego nieszczęścia i wiedzą, jak wtedy postępować. Jesteś mieszkańcem Tomaszowa Lubelskiego? Twój problem związany jest z tym, co opisane zostało w tym artykule? Jak najszybciej zadzwoń lub napisz do kancelarii UBI IUS.

  Ubi ius Tomaszów Lubelski

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!