Odszkodowania Nałęczów – Kancelaria Odszkodowawcza UBI IUS


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie Nałęczowa.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Nałęczowie

  Zakres działania kancelarii odszkodowawczej UBI IUS obejmuje teren całego województwa lubelskiego. Również mieszkańcy Nałęczowa mogą skorzystać z naszych usług. Kiedy można zwrócić się do nas o pomoc? Jest to np. taka sytuacja, gdy ulegniesz wypadkowi w miejscu pracy lub w drodze do miejsca Twojego zatrudnienia i chcesz z tego powodu ubiegać się o wypłatę odszkodowania. Pomożemy również wtedy, gdy ktoś z Twojej najbliższej rodziny uległ wypadkowi i wciąż przebywa w szpitalu nie mogąc podjąć samodzielnie żadnych czynności. Skontaktuj się z nami także wtedy, gdy przyznano Ci już odszkodowanie, ale uważasz, że jego kwota jest zbyt niska, aby umożliwiła pełną rekompensatę poniesionych strat. Możesz również przy naszym profesjonalnym wsparciu ubiegać się o zwrot kosztów rehabilitacji i dojazdów do szpitala, jak również o zwrot równowartości pensji, której nie otrzymywałeś, ponieważ nie byłeś zdolny do pracy. Istnieje również możliwość ubiegania się o zwrot środków wydanych na organizację uroczystości pogrzebowej bliskiej osoby, która zmarła w wyniku uczestnictwa wypadku. Jest również możliwe staranie się o rentę alimentacyjna, jeżeli zmarły zobowiązany był do płacenia alimentów. W myśl obowiązujących w naszym kraju przepisów prawa o odszkodowanie mogą również starać się członkowie najbliższej rodziny zmarłego, jeżeli jego śmierć spowodowała znaczne pogorszenie się jej sytuacji finansowej.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Nałęczów,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Nałęczów,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Nałęczów,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Nałęczów,
  • odszkodowania za błędy medyczne Nałęczów,
  • odszkodowania za śmierć bliskiej osoby Nałęczów
  • odszkodowania powypadkowe Nałęczów

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Zdajemy sobie sprawę z tego, przeciętny mieszkaniec naszego województwa nie posiada zbyt dużej wiedzy prawniczej. W związku z tym nasi klienci zgłaszając się do nas zawsze mają dużo pytań dotyczących np. takiej kwestii, jakie dokumenty trzeba przygotować, jak wygląda procedura, co konkretnie oznacza dany zapis w piśmie otrzymanym od ubezpieczyciela. Rozumiemy to i jesteśmy przygotowani na udzielenie Ci szczegółowych wyjaśnień. Zanim podejmiemy jakiekolwiek kroki chcemy być pewni, że wszystko jest dla Ciebie jasne. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dobrze wszystko zrozumiałeś, nie wahaj się zadać pytania.  Mieszkasz w Nałęczowie i chciałbyś skorzystać z oferty kancelarii odszkodowawczej UBI IUS? Prześlij nam wiadomość korzystając z formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie internetowej lub zadzwoń pod podany tam numer. Jesteśmy przekonani o tym, że uzyskasz z naszej strony pomoc, której w tym momencie potrzebujesz. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z odszkodowaniami.

  kancelaria-prawna-ubiius

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS działa na terenie całego naszego województwa. Z jej usług mogą więc skorzystać również mieszkańcy Nałęczowa. Na co mogą liczyć, gdy skontaktują się z prawnikiem? Nie musisz się obawiać, jeżeli nie całkiem rozumiesz treść dokumentów dotyczących Twojej sprawy. Prawnicy z kancelarii UBI IUS doskonale rozumieją, że sztywny, urzędowy język używany przez prawników oraz różne instytucje nie jest łatwy w odbiorze dla osoby, która na co dzień nie ma z nim do czynienia. Obawy może również budzić to, jak długo potrwa cała procedura i z jakich etapów będzie się ona składać. Możesz liczyć na to, że wszystko zostanie Ci dokładnie wyjaśnione.

  prawnicy-sprawy

  Zawsze możesz też zapytać prawnika o ten aspekt sprawy, który budzi Twoje wątpliwości.
  Po otrzymaniu zgłoszenia od klienta nasza kancelaria dokładnie analizuje jego szczegóły, a następnie przystępuje do działania. W przypadku odszkodowań zwykle pierwszym etapem procedury jest ustalenie tego, jaka instytucja ma obowiązek wypłaty odszkodowania. Następny krok to złożenie wniosku o wypłatę świadczenia, na który firma ubezpieczeniowa musi odpowiedzieć w ciągu 30 dni. Jeżeli dana sprawa zostanie uznana za wyjątkowo skomplikowaną, okres ten może się wydłużyć do 60 dni.

  polisolokaty-sprawy

  Czasem zdarza się, że ubezpieczyciel odrzuca wniosek twierdząc, że jest bezzasadny. Bywa również i tak, że następuje jego akceptacja przy jednoczesnym ustaleniu zdecydowanie zaniżonej kwoty świadczenia. Rozwiązaniem takiej sprawy musi wtedy stać się wyrok sądowy. Firmy ubezpieczeniowe zwykle liczą na to, że nawet jeśli zgłaszający roszczenie nie są zadowoleni z ich decyzji, to ją zaakceptują i nie będą wszczynać procedury odwoławczej. W wielu przypadkach okazuje się to prawdą. Dotyczy to również mieszkańców Nałęczowa. Jeżeli jednak zapewnisz sobie wsparcie doświadczonego prawnika, możesz być optymistą. Istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo tego, że orzeczenie wydane przez sąd będzie dla Ciebie korzystne.

  prawnicy-sprawy
  Czym zajmuje się kancelaria odszkodowawcza UBI IUS?

  Mieszkasz w Nałęczowie i planujesz podjęcie starań o wypłatę odszkodowania? Masz wątpliwości dotyczące tego, czy poradzisz sobie z tym samodzielnie? Nasza kancelaria prawna chętnie Ci pomoże. Jak najszybciej zadzwoń do nas lub napisz i umów się na spotkanie z prawnikiem.

  Ubi ius w Nałęczowie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Nałęczowa

  doradzimy w sprawie odszkodowania

   

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!