Kancelaria odszkodowawcza Zamość – wysokie odszkodowania


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Zamość.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Zamościu

  Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Zamość.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Zamość,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Zamość,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Zamość,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Zamość,
  • odszkodowania za błędy medyczne Zamość,

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Specjalizujemy się także w dochodzeniu odszkodowań z tytułu szkód poniesionych na skutek różnego rodzaju upadków i potknięć: na krzywym, śliskim, oblodzonym, nieuprzątniętym, uszkodzonym chodniku, drodze, schodach, podłodze w sklepie lub innym lokalu użyteczności publicznej.

  Odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych najczęściej odzyskiwane są z ubezpieczenia OC sprawcy. Z tego powodu początkowym etapem podczas starania się o ten rodzaj świadczenia jest powiadomienie konkretnego ubezpieczyciela o szkodzie. W zakresie naszych usług leży ustalanie towarzystwa ubezpieczeń sprawcy wypadku albo kolizji nawet wtedy, kiedy nie posiadają Państwo stosownych danych z jego polisy.

  O odszkodowanie można starać się, jeśli powstała szkoda majątkowa (rzeczowa), np. zniszczenie lub zepsucie pojazdu, ubrań albo innych rzeczy (np. transportowanych przedmiotów, bagaży). Dodatkowo ubiegać można się także o zwrot pieniędzy za parking, holowanie zepsutego, zniszczonego auta, naprawę i zwrot środków poniesionych na samochód zastępczy.

  prawnicy-sprawy

  Kancelarie odszkodowawcze zajmują się pomocą poszkodowanym w dochodzeniu należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów zobowiązanych do wypłaty odszkodowania. Zajmują się ustaleniem winnego i konkretnego zakładu ubezpieczeń. Prowadzą działania z ramienia klientów, konkretyzując, analizując i zgłaszając roszczenie. Ich rolą może być także inicjowanie i prowadzenie negocjacji z firmą ubezpieczeniową, realizowanie wymaganych formalności czy prowadzenie spraw sądowych.

  Odszkodowania Kancelaria UBI IUS Lublin

  Drzwi kancelarii odszkodowawczej są otwarte dla osób, które zaznały szkód na skutek wypadku przy pracy, gospodarstwie rolnym, w wypadku komunikacyjnym, czy na skutek błędu lekarskiego. Zgłaszać się mogą również bliscy osób, które przebywają w stanie krytycznym lub zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku np. w Zamościu. Kancelaria odszkodowawcza pomaga także w przypadku naruszenia dóbr osobistych, szkód majątkowych i rzeczowych.

  Dostarcza ona profesjonalną pomoc w zakresie ubiegania się o rekompensatę w przypadku, kiedy doszło do rozstroju zdrowia, powstania uszczerbku na zdrowiu lub zgonu członka rodziny. Może pomóc, kiedy od niefortunnego zdarzenia upłynął już pewien czas, a osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o odszkodowanie lub je uzyskało, ale zostało ono zaniżone.

  prawo-karne

  Wiele osób starających się o uzyskanie wypłaty odszkodowania spotyka się z niezrozumieniem ze strony przedstawicieli firm ubezpieczeniowych. Czasem ich wniosek jest oddalany, ponieważ stwierdzany jest brak jego zasadności. Bywa również tak, że ubezpieczyciel jest gotowy wypłacić świadczenie, ale proponowana przez niego wysokość kwoty jest w opinii wnioskodawcy zbyt niska. Z takim problemem zetknęło się na pewno wielu mieszkańców Zamościa. Na szczęście istnieje jego skuteczne rozwiązanie. Należy skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą, taką jak UBI IUS. Zatrudnieni tam prawnicy posiadają na tyle duże doświadczenie, że nie dadzą się wprowadzić w błąd przedstawicielom firm ubezpieczeniowych.

  radca-prawny-lublin

  Będą w Twoim imieniu prowadzić z nimi negocjacje, a jeżeli nie okaże się to skuteczne, gotowi są reprezentować Cię podczas postępowania sądowego. Jakimi sprawami zajmują się prawnicy z kancelarii odszkodowawczej? Chyba najwięcej z nich dotyczy wypadków na drodze. Sami poszkodowani lub też rodziny ofiar starają się o wypłatę świadczenia z tego tytułu. Wiele przypadków, z którymi maja styczność prawnicy, dotyczy nieszczęśliwych zdarzeń, jakie miały miejsce podczas wykonywania prac w gospodarstwie rolnym, np. w okolicach Zamościa. Nie są im również obce sprawy dotyczące wypadków, do których dochodzi w trakcie wykonywania pracy w zakładzie przemysłowym lub też magazynie.

  porady-prawne-lublin

  Prawnik z odpowiednio dużym doświadczeniem zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele negatywnych emocji klienta jest związanych z problemem, z jakim zgłasza się on do kancelarii. Potrafi on więc zadawać pytania dotyczące szczegółów bolesnego wydarzenia w taki sposób, aby klient nie poczuł się urażony. Na takie właśnie zrozumienie i towarzyszącą mu życzliwość możesz liczyć kontaktując się z kancelarią UBI IUS. Zapewne przed podjęciem próby kontaktu z prawnikiem zdecydujesz się na próbę znalezienia porady w internecie, szukając informacji na różnych forach. Miej na uwadze to, że trudno jest zweryfikować ich autentyczność. Raczej trudno będzie Ci doprowadzić sprawę do korzystnego dla Ciebie rozwiązania bez wsparcia prawnika, korzystając tylko z informacji znalezionych w internecie. Jesteś mieszkańcem Zamościa i potrzebujesz pomocy w związku z Twoimi staraniami o wypłatę odszkodowania? Zgłoś się ze swoją sprawą do kancelarii UBI IUS.

  img1
  O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.
  img2
  O co możesz się starać, jeśli takiemu wypadkowi ulegnie członek Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina osoby zmarłej z powodu wypadku w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne.

  Ubi ius w Zamościu

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Zamościa

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Fachowcy z naszej firmy chętnie udzielają rad na temat tego, jakie czynności należy podjąć po nieszczęśliwym wypadku i jak należy udokumentować szkodę. Co więcej, pełnią rolę pełnomocnika i dopełniają formalności za osobę poszkodowaną (po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia oczywiście).

  Eksperci z naszej firmy są dobrze obyci w przepisach prawnych i mają wiedzę na temat tego, jakie dokumenty należy kiedy i gdzie złożyć, aby stworzyć szansę na przyznanie rekompensaty. Ich pomoc jest bardzo ważna szczególnie w sytuacji utraty przez rodzinę bliskiej osoby (zmarłej np. na skutek wypadku w Zamościu), kiedy to pogrążona w smutku nie może podjąć odpowiednie kroki prawne.

  Sytuacja przedstawia się podobnie w przypadku osób, które przebywają w szpitalu, doznały obrażeń ciała lub zaczęły przewlekle chorować na skutek wypadku. Dzięki wsparciu naszych profesjonalistów poszkodowany może bezstresowo kontynuować leczenie i rehabilitację, nie obawiając się o nic, gdyż to nasi pracownicy dopilnują wszelakich kwestii, ocenią i dokonają analizy przypadku. Profesjonaliści ponadto zwrócą uwagę na to, jakie działania można podjąć w celu pozyskania możliwe wysokiej rekompensaty.

  Zamość jest miastem leżącym w południowej części Lubelszczyzny. Należy do najbardziej znaczących ośrodków edukacyjnych, kulturalnych i turystycznych regionu. Z uwagi na dawny status miasta, jako stolicy województwa, znajduje się tu wiele ważnych urzędów i instytucji, m. in. delegatury urzędów: wojewódzkiego i marszałkowskiego.

  W Zamościu funkcjonują też liczne sądy, prokuratury rejonowe i okręgowe oraz filie instytucji wojewódzkich (Urzędu Pracy, Urzędu Kontroli Skarbowej, Urzędu Statystycznego). Działa tu Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe oraz inspektoraty KRUS i ZUS.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!