Kancelaria Odszkodowawcza w Lubartowie


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Lubartów.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Lubartowie

  Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Lubartów. Dojedziemy, doradzimy.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Lubartów,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Lubartów,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Lubartów,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Lubartów,
  • odszkodowania za błędy medyczne Lubartów,

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc w uzyskiwaniu świadczeń, takich jak odszkodowania (na terenie miast: Lubartów, Łęczna, Chełm, Świdnik i w innych miejscowościach województwa lubelskiego).

  Funkcjonujące w Polsce prawo zobowiązuje osobę, która wyrządziła szkodę, spowodowała wypadek do naprawienia skutków takiego zdarzenia. Na ogół za cierpienie fizyczne, psychiczne, za straty oraz uszkodzenia mienia lub innego typu krzywdy należy się odszkodowanie albo jakiś rodzaj zadośćuczynienia. Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS zapewnia pomoc podczas dochodzenia zwrotu wydatków poniesionych na rehabilitację i leczenie, z tytułu utraconych środków i dochodów, jak również w czasie starania się o rentę uzupełniającą (wyrównującą rozbieżność w dochodach z okresu przed i po wypadku) lub rentę na zwiększone potrzeby (spowodowane między innymi zakupem środków opatrunkowych i leków niezbędnych do powrotu zdrowia).

  kancelaria-prawna-ubiius

  Kancelaria odszkodowawcza pomaga poszkodowanym w ubieganiu się o należyte roszczenia od firm ubezpieczeniowych, a także podmiotów, których zadaniem jest likwidacja szkody. Wsparcie kancelarii pozwala na namierzenie sprawcy i odpowiedniego zakładu ubezpieczeń. W przypadkach także trudnych i niejasnych kancelaria analizuje i zgłasza roszczenia. Reprezentując klientów, inicjuje negocjacje z firmą ubezpieczeniową i je prowadzi. Dodatkowo, kancelaria odszkodowawcza dopełnia niezbędnych formalności, prowadzi sprawy sądowe i wykonuje czynności procesowe.

  Kancelaria odszkodowawcza pomaga osobom bezpośrednio poszkodowanym w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadku samochodowym i na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także bliskim osób, które zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku (np. w Skierniewicach). Do kancelarii można udać się w przypadku naruszenia dóbr osobistych oraz doznania szkód majątkowych oraz rzeczowych.

  prawnicy-sprawy

  Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w przypadku starań o rekompensatę, kiedy doszło do rozstroju zdrowia, powstania uszczerbku zdrowia, tudzież śmierci członka rodziny. W przypadku każdej sprawy zależy nam na tym, aby kwota odszkodowania była możliwie jak najwyższa i odpowiednia do rozmiaru uszkodzeń i strat. Do kancelarii mogą zgłaszać się osoby, które doznały już jakiś czas temu szkody i nie ubiegały się o wypłatę świadczeń lub ubiegały się, ale rekompensata została zaniżona.

  Nasi profesjonaliści bardzo chętnie udzielą informacji na temat czynności, które najlepiej podjąć po wypadku oraz sposobu na udokumentowanie szkody. Jeżeli potrzeba, mogą również występować w roli pełnomocników i dopełniać za poszkodowanych wszelakich niezbędnych formalności (oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

  polisolokaty-sprawy

  Eksperci z naszej firmy bardzo dobrze wiedzą, jak działają przepisy prawne i orientują się, gdzie i kiedy należy dokonać złożenia dokumentów, aby możliwe stało się pozyskanie odszkodowania. Wsparcie takie jest szczególnie ważne w przypadku osób, które zmagają się ze śmiercią bliskiej osoby (zmarłej np. na skutek wypadku w Skierniewicach) i bardzo trudno jest im podjąć stosowne kroki prawne.

  Podobnie jest w przypadku osób poważnie chorych, które są leczone w szpitalu i zaczęły chorować na choroby przewlekle na skutek wypadku. Leczenie trwające długi czas, rehabilitacja oraz zły stan zdrowia, dosyć często uniemożliwiają samodzielnie starania o rekompensatę. Profesjonaliści w takiej sytuacji stworzą szansę na spokojne zakończenie terapii, będą pamiętać o wszelakich kwestiach, ocenią i przeanalizują konkretny przypadek. Dodatkowo, wskażą na działania, które można podjąć w celu uzyskania rekompensaty.

  prawnicy-sprawy
  Czym zajmuje się kancelaria odszkodowawcza UBI IUS?

  Od lat pomagamy mieszkańcom województwa lubelskiego w sprawach dotyczących odszkodowań. Naszymi klientami wielokrotnie byli już także mieszkańcy Lubartowa. Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że będziemy Cię wspierać na każdym etapie procedury. Niezależnie od tego, jak długo będzie ona trwała. Pierwszym krokiem jest zawsze ustalenie tego, który z podmiotów ma obowiązek wypłatę świadczenia według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawa. Następnie pomagamy naszemu klientowi przygotować odpowiednią dokumentację i zgłaszamy w jego imieniu roszczenie. Następnie negocjujemy z podmiotem, do którego został skierowany wniosek. W większości przypadków jest to jedno z towarzystw ubezpieczeniowych. Od jego reakcji zależą dalsze podjęte przez nas kroki. Jeśli zgłoszenie zostanie odrzucone lub też co prawda zaakceptowane, ale przy ustaleniu kwoty odszkodowania na zbyt niską zdaniem naszego klienta, rozpoczniemy procedurę odwoławczą. Jesteśmy przygotowani na to, że rozwiązanie sprawy nastąpi dopiero przed sądem. Czasem jest to jedyny sposób na jej zakończenie. Nie możemy zagwarantować na 100%, że wyrok, który wtedy zapadnie, usatysfakcjonuje naszego klienta. Biorąc jednak pod uwagę nasze doświadczenie można stwierdzić, że szanse na sukces przy wsparciu doświadczonego prawnika są naprawdę duże.

  img1
  O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.
  img2
  O co możesz się starać, jeśli takiemu wypadkowi ulegnie członek Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina osoby zmarłej z powodu wypadku w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne.

  Ubi ius w Lubartowie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Lubartowa

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Kiedy mieszkaniec Lubartowa lub okolic tego miasta może zwrócić się o pomoc do kancelarii UBI IUS?

  Zajmujemy się sprawami, które dotyczą szkód poniesionych w wyniku wypadku drogowego. Pomagamy w sytuacji, gdy klient domaga się wypłaty odszkodowania w związku ze zdarzeniem, do którego doszło w miejscu pracy lub też na terenie gospodarstwa rolnego. Można skontaktować się z nami także wtedy, gdy sprawa dotyczy osoby, która zmarła w wypadku lub też przebywa obecnie w szpitalu w ciężkim stanie. Pracujący dla nas prawnicy widzieli już wiele ludzkich dramatów. Zdają więc sobie sprawę z tego, że należy okazać każdemu klientowi znajdującemu się w trudnej życiowej sytuacji zrozumienie i życzliwość. Możesz również liczyć na to, że prawnik dokładnie Ci wyjaśni, na czym będzie polegać procedura, którą w Twoim imieniu rozpoczniemy. Często pojawia się wiele pytań, ponieważ oficjalny język używany przez prawników oraz różne instytucje może wydać się przeciętnej osobie niezrozumiały. Zapraszamy mieszkańców Lubartowa i okolic do kontaktu. Możesz do nasz zadzwonić lub przesłać wiadomość korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie internetowej kancelarii UBI IUS.

  Lubartów to miasto położone na Wysoczyźnie Lubartowskiej nad rzeką Wieprz, w województwie lubelskim. Lubartów jest też ważnym węzłem komunikacyjnym, w którym krzyżują się drogi wojewódzkie (nr 815) i krajowe (nr 19). Działa tu Urząd Skarbowy, Urząd Stanu Cywilnego, Urząd Gminy Lubartów, Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Miasta i inne.

  Znajdują się tu zakłady przemysłu szklarskiego, spożywczego, odzieżowego, metalowego, skórzanego, materiałów budowlanych. Miasto posiada kilka ważnych zabytkowych obiektów, między innymi: pałac Sanguszków, bazylikę pod wezwaniem św. Anny, klasztor oo. Kapucynów czy XIX-wieczny kirkut. W niedużej odległości znajduje się też Kozłowiecki Park Krajobrazowy, czyli największy w okolicy Lublina teren leśny. O niecałe 10 km od centrum oddalony jest zespół pałacowo-parkowy rodziny Zamoyskich w Kozłówce.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!