Odszkodowania Parczew


Nasza kancelaria prawna oferuje pomoc wszystkim tym osobom, które planują ubieganie się o odszkodowanie. Biuro Ubi Ius mieści się w Lublinie, działamy natomiast na terenie całego województwa. Z naszych usług mogą skorzystać również mieszkańcy Parczewa. Masz pytania dotyczące zakresu pomocy prawnej, jaką możesz od nas otrzymać? Zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z nami. Postaramy się wtedy udzielić Ci wszystkich informacji, o jakie poprosisz.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W PARCZEWIE

  Odszkodowania to specjalność kancelarii prawnej Ubi Ius. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Pomogliśmy już wielu osobom w uzyskaniu wypłaty należnego im świadczenia. Chętnie udzielimy takiej pomocy również Tobie. Podejmując współpracę z nami masz gwarancję najwyższego profesjonalizmu popartego dużym doświadczeniem i wiedzą naszych prawników. Grono klientów ( są już wśród nich mieszkańcy Parczewa ) zadowolonych z naszych usług już jest spore, a cały czas rośnie.

  Chcemy podkreślić, że nigdy nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat wstępnych. Do rozliczeń przystępujemy dopiero wtedy, gdy sprawa została doprowadzona do końca i zakończyła się wypłatą odszkodowania naszemu klientowi. Masz więc gwarancję tego, że będzie nam zależało na jak najszybszym doprowadzeniu całej procedury do końca, ponieważ od tego zależy także nasze wynagrodzenie.


  Dlaczego lepiej jest skorzystać z pomocy kancelarii prawnej zamiast podjąć próbę samodzielnej walki o odszkodowanie?

  Firmy ubezpieczeniowe często starają się wykorzystać to, że wnioskujące o wypłatę odszkodowania osoby nie posiadają zbyt dużej wiedzy prawniczej. Odmawiają więc wypłaty świadczenia lub też ustalają jego wysokość na zdecydowanie zbyt niską względem strat, jakie ma ono pokryć. Dlatego też skorzystanie z pomocy prawnej oferowanej przez kancelarie ( np. Ubi Ius ) wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.Zwykle pierwszym krokiem, jakie podejmują prawnicy jest ustalenie, który konkretnie podmiot jest zobowiązany do wypłaty świadczenia w danym przypadku. Następnie ma miejsce oszacowanie wysokości odszkodowania, jakie powinno być klientowi kancelarii prawnej wypłacone. Wzięte pod uwagę będą również koszty, jakie poniósł on w związku z leczeniem i rehabilitacją, np. te związane z dojazdami do ośrodka zdrowia. Wtedy ma miejsce zgłoszenie roszczenia. Jeżeli ubezpieczyciel odrzuci wniosek, konieczne będzie wszczęcie postępowania reklamacyjnego. Jeżeli i to nie przyniesie spodziewanych przez prawników skutków, sprawa rozwiązana będzie musiała być na drodze sądowej. Klient kancelarii otoczony jest wówczas opieką podczas kolejnych etapów trwania procesu, prawnicy pomagają m.in. w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji,która będzie musiała być zaprezentowana sądowi w trakcie procesu. Kolejny plus skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej oferowanej przez kancelarię związany jest z tym, że w trakcie postępowania współpracuje ona ze specjalistami z wielu dziedzin. Pozyskana od nich opinia może okazać się bardzo cenna i przyczynić się do szybszego, pomyślnego dla klienta kancelarii prawnej zakończenia sprawy.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Parczewa i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  Ubi ius w Parczewie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!