Kancelaria odszkodowawcza Chełm


Gwarantujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Chełm. Masz pytanie napisz lub zadzwoń, to nic nie kosztuje. Telefon: 600 096 744

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań Chełm

  Nasza kancelaria odszkodowawcza świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Chełm. Dojedziemy, doradzimy.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc między innymi sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Chełm,
  • odszkodowania komunikacyjne Chełm,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Chełm,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Chełm,
  • odszkodowania za błędy medyczne Chełm,
  • odszkodowania powypadkowe Chełm,
  • dochodzenie odszkodowań Chełm,
  • odszkodowania za śmierć bliskiej osoby Chełm.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc w uzyskiwaniu świadczeń, takich jak odszkodowania (na terenie miast: Łęczna, Chełm, Świdnik i w innych miejscowościach województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS ma swoje biuro w Lublinie, natomiast zasięgiem działania obejmuje całe województwo lubelskie. Z jej oferty mogą więc skorzystać również mieszkańcy Chełma. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie tą kancelarię, jeżeli poszukujesz pomocy w sprawie dotyczącej odszkodowania? Zatrudnieni tam prawnicy od lat prowadzą sprawy związane z tym tematem. Wiedzą co należy zrobić, aby efektem Twojego zgłoszenia się do nich było otrzymanie przez Ciebie pieniędzy, na których tak Ci zależy. Starając się o wypłatę świadczenia należy zapewnić sobie profesjonalną pomoc prawną. Może ona okazać się potrzebna w przypadku, gdy ubezpieczyciel będzie starał się utrudnić drogę do otrzymania wypłaty świadczenia.

  radca-prawny-lublin

  Nie można wykluczyć, że tak właśnie się stanie. Bez problemu znajdziesz w internecie relacje osób, które zgłosiły roszczenie i spotkały się z odmową. Można znaleźć również w sieci opisy takich przypadków, kiedy to wniosek został co prawda uznany za jak najbardziej zasadny, ale kwota odszkodowania została ustalona przez firmę ubezpieczeniową na zdecydowanie zbyt niskim poziomie. Wypłacone świadczenie w teorii powinno być realną pomocą dla osoby, która je otrzymuje. W praktyce często okazuje się, że nie jest możliwa rekompensata wszystkich poniesionych strat, jeżeli ma się do dyspozycji kwotę zaproponowaną przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

  kancelaria-prawna-lublin

  Ten problem nie jest obcy również mieszkańcom Chełma. Na szczęście decyzja ubezpieczyciela nie jest ostateczna, można się od niej odwołać. Jest możliwe wystąpienie na drogę sądową, aby jednak zwiększyć swoje szanse na końcowy sukces należy przystąpić do walki o należne Ci pieniądze mając u boku doświadczonego prawnika. Jeżeli mieszkasz w Chełmie i zdecydowałeś się na zgłoszenie się ze swoim problemem do kancelarii UBI IUS, to wiedz, że nie będziesz poproszony o dokonanie opłaty przygotowawczej. Wszelkie rozliczenia będą mieć miejsce dopiero wtedy, gdy sprawa zakończy się po Twojej myśli. To oznacza, że możesz mieć pewność co do naszego zaangażowania w Twoją sprawę. Kiedy do nas napiszesz lub zadzwonisz, będzie możliwe umówienie Cię na spotkanie z naszym prawnikiem, które odbędzie się w biurze kancelarii. Przygotuj się do niego odpowiednio, weź ze sobą wszystkie ważne dokumenty dotyczące sprawy, przypomnij sobie wszystkie możliwe szczegóły, które jej dotyczą. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji prawnik poinformuje Cię, jakie kroki zostaną podjęte w Twojej sprawie. Poda również orientacyjny termin zakończenia całej procedury. Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS czeka na Twój mail lub telefon.

  img1
  O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.
  skutecznosc
  O co możesz się starać, jeśli takiemu wypadkowi ulegnie członek Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina osoby zmarłej z powodu wypadku w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne.

  Ubi Ius w Chełm

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Chełma

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Chełm leży we wschodniej części województwa lubelskiego, w pobliżu granicy z Ukrainą (25 km) i Białorusią (50 km). Przepływa tędy lewy dopływ Bugu, czyli rzeka Uherka. Historycznie było to ważne miasto królewskie I Rzeczypospolitej, w którym spotykały się kultury: polska, żydowska i ruska.

  O dawnym statusie Chełma świadczą zachowane do dziś zabytki zlokalizowane na Górze Katedralnej jak i w innych częściach miasta. Działają tutaj następujące urzędy: Urząd Miasta, Urząd Gminy, Urząd Stanu Cywilnego, Delegatura Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego, Urząd Stanu Cywilnego, Powiatowy Urząd Pracy i inne.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!