Odszkodowania Bychawa


Gwarantujemy fachową pomoc w uzyskaniu odszkodowań. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, wspiera w uzyskaniu odszkodowań na terenie Bychawy. Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami! Dochodzimy odszkodowań w Bychawie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Kancelaria odszkodowawcza w Bychawie

  Specjalnością kancelarii prawnej Ubi Ius są odszkodowania. Jesteśmy bardzo skuteczni w prowadzeniu spraw ich dotyczących. Dzięki naszym staraniom wielu naszym Klientów wypłacono należne im świadczenia. Również i Ty możesz skorzystać z pomocy oferowanej przez pracujących dla nas doświadczonych prawników.

  Co warte podkreślenia, kancelaria Ubi Ius nie pobiera od swoich Klientów żadnych wstępnych opłat. Dopiero wtedy, gdy uda się doprowadzić do pomyślnego dla Ciebie zakończenia sprawy i zostanie Ci wypłacone odszkodowanie, dokonane będzie rozliczenie pomiędzy Tobą a naszą kancelarią. Możesz więc być pewien, że będzie nam zależało na jak najszybszym przeprowadzeniu całej procedury związanej ze staraniem się o wypłatę świadczenia.

   

  Ile czeka się na odszkodowanie ?

  Art. 14 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych stanowi, że firma ubezpieczeniowa zobowiązana jest do przestrzegania określonego przepisami prawa terminu dotyczącego wypłaty odszkodowania. Wynosi on 30 dni, licząc od dnia złożenia zawiadomienia o wystąpieniu szkody i co za tym idzie przedstawienia pełnej wymaganej dokumentacji dotyczącej danej sprawy. Możliwe jest przedłużenie terminu do 90 dni w przypadku, gdy zaistnieją trudności w wyjaśnieniu okoliczności zaistnienia szkody oraz wtedy, gdy nie da się w sposób jasny stwierdzić, że odpowiedzialność za wypłatę odszkodowania spada na firmę ubezpieczeniową. Ulegnie on przedłużeniu również wtedy, kiedy pojawią się problemy dotyczące ustalenia wysokości kwoty odszkodowania. W przypadku, gdy to sąd ( w ramach postępowania cywilnego lub karnego ) zobowiązany jest zdecydować o tym, jaki podmiot odpowiedzialny jest za wypłatę świadczenia oraz jaka powinna być jego wysokość, firma ubezpieczeniowa musi poinformować w formie pisemnej osobę ubezpieczoną, której ta sprawa dotyczy, o przewidywanym terminie zakończenia postępowania.

  Niestety często zdarza się, że ubezpieczyciele robią wszystko co mogą, aby jak najbardziej opóźnić wypłatę odszkodowania. W większości przypadków praktyki takie można nazwać nie tylko nieuzasadnionymi, ale wręcz bezprawnymi. Każdy, kto padł ofiarą takich działań firm ubezpieczeniowych może ubiegać się o doliczenie do wysokości świadczenia odsetek związanych ze zwlekaniem przez ubezpieczyciela z zakończeniem sprawy. Nasza kancelaria Ubi Ius gotowa jest pomóc każdemu, kto ubiega się o odszkodowanie. Zajmiemy się w Twoim imieniu wszystkimi formalnościami związanymi z tą skomplikowaną procedurą.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Bychawy i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  Ubi ius w Bychawie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!