Odszkodowania Frampol


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Frampolu i jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W FRAMPOLU

  Co roku wielu mieszkańców Polski stara się o odszkodowanie. Są wśród nich również mieszkańcy województwa lubelskiego, także ci pochodzący z Frampola. Powody bywają różne. Jednym z najczęściej spotykanych jest uczestnictwo w wypadku, za spowodowanie którego nie ponosi się winy. W takiej sytuacji można domagać się wypłaty świadczenia od firmy ubezpieczeniowej, której klientem jest sprawca zdarzenia. Jeżeli ktoś liczy wtedy na szybkie rozwiązanie sprawy, to może go spotkać rozczarowanie. Nie jest to co prawda regułą, ale zdarza się, że firma ubezpieczeniowa oddala zgłoszone roszczenie lub co prawda je akceptuje, ale proponuje przy tym o wiele zbyt niską kwotę, aby wnioskodawca mógł poczuć się usatysfakcjonowany.

   

  Niektórzy w tym momencie rezygnują i zgadzają się z wydaną przez ubezpieczyciela decyzją. Coraz więcej osób postanawia jednak nie poddawać się i walczyć o pieniądze, które w ich opinii im się należą, na drodze postępowania sądowego. W tym celu nawiązują kontakt z kancelarią prawną, taką jak UBI IUS. Cieszy się ona dużym uznaniem w województwie lubelskim, a wśród jej klientów były również osoby zamieszkujące na co dzień we Frampolu.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Frampola i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Kancelaria UBI IUS jest bardzo skuteczna, jeżeli chodzi o sprawy dotyczące odszkodowań. Można powiedzieć, że jest to specjalność pracujących dla niej prawników. Możesz się tutaj zgłosić nie tylko wtedy, gdy Twój problem dotyczy świadczenia, które chcesz otrzymać jako poszkodowany w wypadku na drodze. Prawnicy z tej kancelarii zajmują się również tak skomplikowanymi przypadkami, jak podejrzenie wystąpienia błędu lekarskiego. Należy przy tym pamiętać, że na rozwiązanie takiej sprawy trzeba będzie poczekać sporo czasu. Prawnicy chętnie pomogą również w sytuacji, gdy ubiegasz się o wypłatę świadczenia z tytułu obrażeń ciała spowodowanych wypadkiem na terenie gospodarstwa rolnego. Co roku w okresie wakacji media donoszą o tego typu zdarzeniach. Na szczęście nie dzieje się to już tak często, jak w latach 90-tych. Polskie rolnictwo jest coraz bardziej nowoczesne. W związku z tym stosowany przy uprawy roli sprzęt zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu udaje się uniknąć wielu tragedii. Jeżeli Twoja sprawa dotyczy właśnie tego tematu, to wiedz, że możesz również ubiegać się o zwrot kosztów, jakie poniosłeś w związku z leczeniem i rehabilitacją. Zwrotowi podlegają również wydatki związane z dojazdem do placówki medycznej. W przypadku mieszkańców niewielkich wsi położonych z daleka od głównych dróg i dużych miast ma to duże znaczenie. Dojazd na zabieg rehabilitacyjny oznacza dla nich czasem konieczność pokonania wielu kilometrów.

   

  kancelaria-prawna-lublin

  Mieszkasz we Frampolu lub w jego bliskiej okolicy? Chciałbyś ubiegać się o odszkodowanie i potrzebujesz pomocy prawnej? Kancelaria UBI IUS jest z pewnością tym miejscem, do którego powinieneś się zwrócić o profesjonalną poradę. Zadzwoń lub prześlij wiadomość z wykorzystaniem formularza kontaktowego.

  Ubi ius Frampol

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!