Odszkodowania Międzyrzec Podlaski


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również Międzyrzec Podlaski i jego okolice. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W MIĘDZYRZECZU PODLASKIM

Odszkodowania to specjalność kancelarii prawnej Ubi Ius. Skutecznie pomogliśmy w uzyskaniu świadczenia wielu osobom. Grono klientów zadowolonych z usług kancelarii stale rośnie, chętnie widzielibyśmy wśród nich także Ciebie. Zapraszamy do kontaktu zwłaszcza te osoby, które nie czują się na siłach samotnie walczyć o odszkodowanie uważając, że ich wiedza prawnicza nie stoi na odpowiednio wysokim poziomie.

Nie pobieramy od naszych klientów opłat wstępnych. Do wypłaty naszego wynagrodzenia dojdzie dopiero wtedy, gdy sprawa zakończy się po Twojej myśli, a na Twoje konto bankowe wpłynie przyznane Ci odszkodowanie. Masz więc gwarancję tego, że będziemy starać się doprowadzić sprawę do końca jak najszybciej, ponieważ leży to także w naszym interesie.

Dlaczego warto jest przystąpić do walki o odszkodowanie we współpracy z kancelarią prawną?

Firmy ubezpieczeniowe często wykorzystują to, że ludzie zgłaszający do nich wnioski o przyznanie odszkodowania nie posiadają zbyt wysokiej wiedzy na temat obowiązujących na terenie Polski przepisów prawa. Zdarza się więc, że następuje odmowa wypłaty świadczenia,a jej uzasadnienie napisane jest skomplikowanym, prawniczym językiem. Zdarzają się również sytuacje, w których odszkodowanie co prawda zostało przyznane, ale jego wysokość wcale nie gwarantuje pokrycia strat osobie, która wnioskowała o jego wypłatę. Zdecydowanie lepiej jest więc skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, niż próbować walczyć o odszkodowanie samodzielnie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też chcemy dotrzeć ze swoją ofertą głównie do tych właśnie osób, które czują, że same nie poradzą sobie z przebrnięciem przez skomplikowaną procedurę. Takim klientom możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie toczącej się sprawy, z odwołaniami i reklamacjami włącznie. Jesteśmy również w stanie pozyskać opinie specjalistów z dziedzin innych niż prawo, co może okazać się bardzo korzystne dla pomyślnego dla naszego klienta zakończenia sprawy. Jeżeli to właśnie Ciebie dotyczy opisany powyżej problem, zadzwoń lub napisz do nas jak najszybciej. Umówimy się na spotkanie w naszym biurze, podczas którego wstępnie ustalimy strategię działania. Nie warto tracić czasu,pieniędzy i nerwów na samotną walkę z firmą ubezpieczeniową.

Ubi Ius, Ubi Onus

Gdzie prawo, tam obowiązek

Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Międzyrzecza Podlaskiego i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

Ubi ius Międzyrzec Podlaski

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

Dojedziemy

doradzimy w sprawie odszkodowania

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!