Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Kancelaria odszkodowawcza Lublin, w tym powypadkowe z OC.


Gwarantujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Lublin.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Wywalczymy dla was wysokie odszkodowanie po wypadku – UBI IUS Lublin.

  Dochodzenie odszkodowań w Lublinie

  Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Lublin. Dojedziemy, doradzimy.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne
  • odszkodowania za wypadki przy pracy
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej
  • odszkodowania za błędy medyczne,
  • odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy,

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc w uzyskiwaniu świadczeń, takich jak odszkodowania (na terenie miast: Lublin, Łęczna, Chełm, Świdnik i w innych miejscowościach województwa lubelskiego).

  kancelaria-prawna

  Podmiotem, który pomaga Państwu w dochodzeniu przysługujących roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych i podmiotów zobligowanych do likwidacji szkody, jest kancelaria odszkodowawcza.

  Pomaga ona namierzyć winnego i właściwe towarzystwo ubezpieczeniowe, które powinno wypłacić odszkodowanie także w niejasnych i spornych przypadkach. W imieniu swoich klientów konkretyzuje, skrupulatnie analizuje i zgłasza roszczenia.

  Firma uczestniczy również w negocjacjach z ubezpieczycielem, prowadzi również dalsze czynności i postępowanie, które ma na celu uzyskanie odszkodowania. Czynności procesowe, prowadzenie spraw sądowych i przygotowanie dokumentów nie są również obce kancelarii.

  kancelaria-prawna-ubiius

  Działamy reprezentując osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także reprezentując rodziny osób w stanie krytycznym i bliskich zmarłego na skutek tragicznego zdarzenia, np. wypadku w Lublinie.

  Ubiegamy się o prawo do rekompensaty za naruszenie dóbr osobistych, prowadzimy sprawy związane ze szkodami rzeczowymi i majątkowymi.

  uczciwosc

  Gwarantujemy udzielenie fachowej pomocy prawnej w staraniu się o rekompensatę, kiedy doszło do śmierci członka rodziny, rozstroju lub uszczerbku na zdrowiu.

  Zawsze ubiegamy się o wysokie rekompensaty, które są adekwatne do powstałych szkód, uszkodzeń i wymiary krzywdy.

  Dochodzimy roszczeń również w przypadku, kiedy minęło już parę lat od zdarzenia, a poszkodowany nie starał się jeszcze o pieniądze lub starał się, ale otrzymał zaniżone świadczenie.

  Odszkodowania Kancelaria UBI IUS Lublin

  Eksperci pracujący w naszej firmie udzielają porad i informacji dotyczących tego, jakie czynności powinny być podjęte po niefortunnym zdarzeniu oraz jak udokumentować powstałą szkodę.

  W możliwym zakresie występujemy jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i realizujemy za nią niezbędne formalności (po uzyskaniu zgody i upoważnienia rzecz jasna).

   

  profesjonalizm

  Fachowcy z kancelarii odszkodowawczej w dobrym stopniu orientują się w na przepisach prawa i wiedzą, jakie dokumenty należy złożyć i gdzie, aby dostać wypłatę świadczenia.

  Ich wsparcie zdaje się być bardzo cenne, szczególnie w trudnych chwilach, kiedy familia spiera się ze stratą członka rodziny (zmarłego np. na skutek wypadku w Lublinie) i we własnym zakresie nie jest w stanie podjąć kroki prawne.

   

  medycyna-odszkodowania

  Podobnie wygląda to w przypadku hospitalizowanych, rannych i przewlekle chorych na skutek nieszczęśliwego wypadku. Słaby stan zdrowia, długotrwała terapia i rehabilitacja znacznie ograniczają możliwości ubiegania się o pozyskanie odszkodowania.

  Dzięki naszej pomocy możliwe jest bezstresowe kontynuowanie terapii, fachowcy będą pamiętać o niezbędnych kwestiach i profesjonalnie zanalizują każdą sprawę i wskażą, jakie działania można podjąć dodatkowo, aby pomogły uzyskać wypłatę wyższego świadczenia.

  Ubi ius w Lublinie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Działamy w Lublinie

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Kancelaria Odszkodowawcza UBI IUS – odszkodowania powypadkowe z OC, jak działamy?

  Na co możesz liczyć zwracając się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej? Spotkasz tam prawników, których specjalnością jest prowadzenie spraw dotyczących odszkodowań. Należy pamiętać o tym, że w Polsce często niestety dochodzi do prób zaniżenia wysokości wypłacanego świadczenia przez firmy ubezpieczeniowe lub też nawet uznają one składany wniosek za bezzasadny. Łatwiej jest wejść w spór z ubezpieczycielem mając zapewnioną pomoc doświadczonych prawników. Twoja szansa na doprowadzenie sprawy do szczęśliwego dla Ciebie zakończenia jest wtedy znacznie większa. Nasza kancelaria prawna pomaga mieszkańcom Lublina oraz terenu całego województwa lubelskiego w uzyskaniu odszkodowania. Zajmujemy się sprawami, które dotyczą wypadków drogowych, wypadków w zakładach pracy, błędów popełnianych przez lekarzy. Na naszą pomoc może liczyć rodzina osoby, która zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w zdarzeniu drogowym lub jakimkolwiek innym lub która przebywa w szpitalu w stanie uniemożliwiającym samodzielne podjęcie jakichkolwiek czynności związanych ze staraniem się o wypłatę świadczenia. Nie musisz martwić się tym, że procedura wydaje Ci się niezrozumiała, a ilość koniecznych do przygotowania dokumentów jest naprawdę duża.

  Jak działamy? co warto wiedzieć i jakie odszkodowania powypadkowe uzyskujemy dla klientów?

  We wszystkim Ci pomożemy, a wszelkie wątpliwości wyjaśnimy. Nie dziwimy się wcale temu, że niektóre przepisy prawa lub też zapisy umowy zawartej z firmą ubezpieczeniową mogą wydawać się niezrozumiałe. Napisane są bowiem trudnym w odbiorze dla przeciętnego Polaka prawniczym językiem. Kiedy procedura zostanie już uruchomiona, zrobimy wszystko, abyś otrzymał odszkodowanie w odpowiednio wysokiej kwocie. Powinna ona być taka, aby pozwoliła Ci na pokrycie wszystkich strat finansowych. Niech będzie również wynagrodzeniem za ból i cierpienie. Możemy pomóc Ci nawet wtedy, gdy od zdarzenia, którego dotyczy Twój wniosek o odszkodowanie, minęło już wiele lat. Zawsze można wrócić do takiej sprawy i postarać się o to, aby zostało Ci wypłacone świadczenie. Można również nawet po upływie długiego czasu wnieść odwołanie dotyczące wysokości odszkodowania, które zostało wtedy wypłacone. Firmy ubezpieczeniowe liczą na to, że klienci nie będą podejmować kolejnych prób walki o należne im pieniądze. Tymczasem zawsze warto jest podjąć takie działanie.
  Jesteś mieszkańcem Lublina i potrzebujesz pomocy prawnej w sprawie dotyczącej odszkodowania? Nasza kancelaria to miejsce, do którego powinieneś się zgłosić jak najszybciej.

  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia, jakimi dysponują współpracujący z nami prawnicy.

  Jak działamy? co warto wiedzieć?

  Wszystko zależy od tego, jak skomplikowana jest dana sprawa. Istotne jest to, ile czasu będzie potrzebował prawnik, aby zapoznać się z nią i przygotować plan dalszego działania. W przypadku usług takich, jak pomoc prawna, nie istnieje sztywny, uniwersalny cennik.

  Czy można spotkać się z prawnikiem w czasie, gdy kancelaria prawna nie pracuje, np. późnym popołudniem lub wieczorem?

  Jeżeli sytuacja jest na tyle pilna, że wymaga natychmiastowej interwencji prawnika, jest to możliwe. Należy jednak traktować taką możliwość jako ostateczność. Pamiętajmy o tym, że prawnik ma również własną rodzinę, której chciałby poświęcić czas po pracy.

  Czy prawnik z kancelarii UBI IUS będzie uczestniczył w każdej rozprawie o odszkodowanie?

  Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane przeszkody, takie jak np. wypadek lub poważna sytuacja rodzinna, prawnik z pewnością pojawi się na każdej z rozpraw. Jeśli nie będzie mógł uczestniczyć w niej osobiście, przyśle zastępcę. Nie będzie to osoba przypadkowa. Osoba zastępująca prawnika będzie doskonale zorientowana w szczegółach sprawy.

  Dlaczego nie należy obawiać się wtajemniczenia prawnika w szczegóły sprawy?

  Prawnik zobowiązany jest do zachowania tajemnicy. Mówią o tym wyraźnie przepisy obowiązującego w Polsce prawa. Wszystkie szczególnie wrażliwe, osobiste informacje pozostaną więc tajemnicą. Często nie jest możliwe prowadzenie przez prawnika skutecznych działań bez wcześniejszego zgromadzenia tego typu danych. Mogą być one istotne dla przebiegu zainicjowanej przez prawnika procedury. Twoje wątpliwości dotyczące tego tematu są całkowicie zrozumiałe. Nie masz się jednak czego obawiać.

  Czy w trakcie współpracy z kancelarią UBI IUS będę zobowiązany do uczestnictwa w każdej rozprawie?

  Nie zawsze uczestnictwo w rozprawie jest konieczne i obowiązkowe. Być może nie będziesz musiał stawiać się w sądzie. Wszystko zależy od tego, czego dotyczy Twoja sprawa i jak bardzo jest skomplikowana. Prawnik po przeanalizowaniu jej szczegółów z pewnością udzieli Ci stosownej informacji na ten temat.

  Obowiązki prawnika, który będzie zajmował się Twoją sprawą o odszkodowanie powypadkowe:
  1. Pomoc w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów.
  2. Informowanie Klienta o postępach w sprawie. Ma on prawo znać każdy istotny szczegół.
  3. Wszystkie podejmowane przez prawnika czynności muszą być wcześniej konsultowane z jego Klientem. Nic nie może zostać przeprowadzone bez jego wiedzy i zgody.
  4.  Reprezentowanie Klienta w trakcie rozpraw lub zapewnienie obecności zastępcy w sytuacji, gdy z ważnego powodu prawnik nie będzie w stanie pojawić się w budynku sądu osobiście.
  Obowiązki Klienta kancelarii prawnej:
  1. Umożliwienie prawnikowi dostępu do wszystkich istotnych dokumentów dotyczących sprawy.
  2. Jeżeli zdobędziesz wiedzę na temat nowych szczegółów jej dotyczących, natychmiast powiadom o tym prawnika. Zatajenie takich informacji może niekorzystnie wpłynąć na ostateczny finał sprawy.
  3. Nie unikaj kontaktu z prawnikiem. Bądź dyspozycyjny- odbieraj telefony, odpisuj na maile. Ścisła współpraca z prawnikiem to klucz do sukcesu, czyli korzystnego z Twojego punktu widzenia zakończenia danej sprawy.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!