Odszkodowania Ryki


Specjalnością naszej kancelarii prawnej jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Zasięg działania kancelarii obejmuje całą Lubelszczyznę, w tym także Ryki oraz najbliższe okolice tego miasta. Planujesz w bliskim okresie czasu podjęcie starań o uzyskanie odszkodowania? Nie czujesz się w związku z tym zbyt pewnie, poziom swojej wiedzy prawniczej oceniasz jako niski? Chętnie Ci pomożemy. Grono klientów, którzy są zadowoleni z pomocy, jaką od nas otrzymali jest liczne i stale się powiększa. Również Ty możesz skorzystać z pomocy, jaką oferujemy naszym klientom.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W RYKACH

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością, jesteśmy z tego znani. Nie pobieramy od osób zgłaszających się do nas po pomoc prawną żadnych opłat wstępnych. Otrzymamy wynagrodzenie dopiero po tym, gdy Twoja sprawa już się zakończy, a pieniądze z odszkodowania trafią na Twoje konto bankowe. Co to dla Ciebie oznacza? Jak widzisz gwarantuje to, że będzie nam zależało na jak najszybszym doprowadzeniu całej tej skomplikowanej procedury do pomyślnego dla Ciebie końca.

Dlaczego lepiej jest skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, niż samemu starać się o uzyskanie odszkodowania?

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że firmom ubezpieczeniowym zdarza się niestety ( naszym zdaniem zbyt często ) wykorzystywać niski z reguły poziom wiedzy prawniczej posiadanej przez osoby, które wnioskują o wypłatę odszkodowania. Przez to możliwa jest sytuacja, w której osoba starająca się o wypłatę pieniędzy spotyka się z odmową ze strony ubezpieczyciela, uzasadnioną na dodatek sformułowanymi w skomplikowany sposób wyjaśnieniami. Zdarza się również, że firma ubezpieczeniowa przyznaje rację składającemu wniosek o wypłatę świadczenia, ale jego wysokość zostaje ustalona w taki sposób, że nie jest ono w stanie pokryć strat, jakie poniosła osoba starająca się o nie. Z tych właśnie powodów należy unikać podjęcia samodzielnej próby walki o pieniądze. Najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do doświadczonych prawników, np. tych z naszej kancelarii. Dzięki temu szanse na końcowy sukces ( czyli otrzymanie odszkodowania w odpowiednio wysokiej kwocie ) znacznie wzrastają.

Ubi Ius, Ubi Onus

Gdzie prawo, tam obowiązek

Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Ryk i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

Ubi ius Ryki

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

Dojedziemy

doradzimy w sprawie odszkodowania

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!