Odszkodowania Ryki


Specjalnością naszej kancelarii prawnej jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Zasięg działania kancelarii obejmuje całą Lubelszczyznę, w tym także Ryki oraz najbliższe okolice tego miasta. Planujesz w bliskim okresie czasu podjęcie starań o uzyskanie odszkodowania? Nie czujesz się w związku z tym zbyt pewnie, poziom swojej wiedzy prawniczej oceniasz jako niski? Chętnie Ci pomożemy. Grono klientów, którzy są zadowoleni z pomocy, jaką od nas otrzymali jest liczne i stale się powiększa. Również Ty możesz skorzystać z pomocy, jaką oferujemy naszym klientom.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W RYKACH

  Możemy pochwalić się wysoką skutecznością, jesteśmy z tego znani. Nie pobieramy od osób zgłaszających się do nas po pomoc prawną żadnych opłat wstępnych. Otrzymamy wynagrodzenie dopiero po tym, gdy Twoja sprawa już się zakończy, a pieniądze z odszkodowania trafią na Twoje konto bankowe. Co to dla Ciebie oznacza? Jak widzisz gwarantuje to, że będzie nam zależało na jak najszybszym doprowadzeniu całej tej skomplikowanej procedury do pomyślnego dla Ciebie końca.

  Dlaczego lepiej jest skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, niż samemu starać się o uzyskanie odszkodowania?

  Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że firmom ubezpieczeniowym zdarza się niestety ( naszym zdaniem zbyt często ) wykorzystywać niski z reguły poziom wiedzy prawniczej posiadanej przez osoby, które wnioskują o wypłatę odszkodowania. Przez to możliwa jest sytuacja, w której osoba starająca się o wypłatę pieniędzy spotyka się z odmową ze strony ubezpieczyciela, uzasadnioną na dodatek sformułowanymi w skomplikowany sposób wyjaśnieniami. Zdarza się również, że firma ubezpieczeniowa przyznaje rację składającemu wniosek o wypłatę świadczenia, ale jego wysokość zostaje ustalona w taki sposób, że nie jest ono w stanie pokryć strat, jakie poniosła osoba starająca się o nie. Z tych właśnie powodów należy unikać podjęcia samodzielnej próby walki o pieniądze. Najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do doświadczonych prawników, np. tych z naszej kancelarii. Dzięki temu szanse na końcowy sukces ( czyli otrzymanie odszkodowania w odpowiednio wysokiej kwocie ) znacznie wzrastają.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Ryk i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  kancelaria-prawna-lublin

  Dzięki kancelarii odszkodowawczej UBI IUS mieszkańcy województwa lubelskiego, w tym także miasta Ryki, mogą uzyskać pomoc w sprawach dotyczących odszkodowań. Prawnicy najczęściej zajmują się tymi, które dotyczą wypadków drogowych. Każdy powinien wiedzieć o tym, że jeżeli wziąłeś udział w wypadku i ucierpiało na tym Twoje zdrowie, to możesz domagać się odszkodowania z tego tytułu. Powinno je wypłacić towarzystwo ubezpieczeniowe, którego klientem jest osoba uznana przez sąd za sprawcę zdarzenia. Może się niestety zdarzyć również tak, że ofiara wypadku umrze w wyniku odniesionych ran lub też znajduje się w szpitalu w bardzo ciężkim stanie.

  prawnik-lublin

  Wielu mieszkańców Ryk zapewne słyszało o takiej sytuacji lub też w ich rodzinie miało miejsce tego rodzaju przykre zdarzenie. Wtedy rodzina ofiary wypadku ma prawo do rozpoczęcia starań o wypłatę świadczenia. Wydaje się, że skorzystanie z pomocy oferowanej przez kancelarię odszkodowawczą jest w takim przypadku koniecznością. Jednym z powodów jest fakt, że firmy ubezpieczeniowe potrafią stwarzać niemałe problemy w trakcie procedury dotyczącej wypłaty odszkodowania. Nie jest wcale pewne, że wniosek zostanie przyjęty. A jeżeli nawet tak się stanie, może pojawić się inny kłopot. Odszkodowanie, które zaproponuje firma ubezpieczeniowa, może się okazać niewystarczające, aby można było tutaj mówić o wynagrodzeniu za ból związany z wypadkiem i zwrot kosztów leczenia.

  radca-prawny-lublin

  Zaniżanie kwoty świadczenia to niestety wciąż spotykane w naszym kraju zachowanie ze strony ubezpieczycieli. Pomoc kancelarii odszkodowawczej sprawi, że towarzystwu ubezpieczeniowemu nie uda się zniechęcić Cię w Twoich staraniach o należne Ci przecież pieniądze. Mieszkasz w Rykach i dotyczy Cię problem opisany w tym artykule? Skontaktuj się jak najszybciej z kancelarią UBI IUS. Aby możliwe było udzielenie Ci pomocy, konieczne będzie zorganizowanie Twojego spotkania z prawnikiem, które odbędzie się w biurze kancelarii odszkodowawczej. Dobrze się do niego przygotuj. Będziesz musiał przedstawić prawnikowi dokumenty dotyczące sprawy, z którą się do niego zgłaszasz. Opowiesz również szczegółowo o jej wszystkich okolicznościach. Mający duże doświadczenie prawnik będzie wtedy wiedział co należy zrobić, aby skutecznie pomóc Ci w rozwiązaniu problemu.

  Ubi ius Ryki

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!