Kancelaria odszkodowawcza Hrubieszów


Jeśli chcecie Państwo skorzystać z fachowej pomocy, zapraszamy do kontaktu z nami. Odzyskujemy odszkodowania między innymi w miastach, takich jak Hrubieszów

Masz pytanie? Napisz do nas!

Dochodzenie odszkodowań w Hrubieszowie

Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Hrubieszów.

Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

 • odszkodowania za szkody majątkowe Hrubieszów,
 • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Hrubieszów,
 • odszkodowania za wypadki przy pracy Hrubieszów,
 • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Hrubieszów,
 • odszkodowania za błędy medyczne Hrubieszów,

Ubi Ius, Ubi Onus

Gdzie prawo, tam obowiązek

Dotychczas częstą praktyką zakładów ubezpieczeń w przypadku spraw o odszkodowanie była odmowa wypłaty takiego świadczenia. Ta typowo biznesowa taktyka okazywała się wielokrotnie bardzo skuteczna. Wykalkulowana na zniechęcenie poszkodowanego przynosiła pożądany przez firmę ubezpieczeniową rezultat. Nawet osoby słusznie ubiegające się o wypłatę należności zmęczone niekorzystnym przebiegiem postępowania w końcu rezygnowały z nierównej batalii z biurokratyczną machiną.

Oczywiście działania ubezpieczycieli były celowe. Dysponując danymi na temat tego, jak niewielki odsetek poszkodowanych decyduje się na wniesienie sprawy do sądu w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania, firmy ubezpieczeniowe z premedytacją wykorzystywały swoją wiedzę w tym zakresie.
Tymczasem, jak wynika z doświadczenia naszej kancelarii, firmy ubezpieczeniowe bardzo rzadko decydują się na realizowanie podobnej taktyki, jeśli poszkodowanego od początku reprezentuje adwokat. Przede wszystkim dlatego, że taki pełnomocnik to gwarancja fachowego podejścia do tematu, znajomości wszelkich zawiłości prawa i regulacji w zakresie odszkodowań. Ponadto adwokat dokonuje wnikliwej i rzetelnej analizy całej sprawy, a jego wiedza pozwala mu z łatwością przygotowywać pisma i niezbędne dokumenty, a w razie konieczności skierować postępowanie na drogę sądową. Dodatkowo orientuje się również w nieuczciwych praktykach zakładów ubezpieczeń, takich jak zaniżanie stawek odszkodowań, zwlekanie z procedurami czy wypłatą należności i potrafi im przeciwdziałać.

img1
O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

 • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
 • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
 • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
 • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
 • zwrot utraconych zarobków,
 • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
 • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.

Ubi ius w Hrubieszowie

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
biurowiec COMBO IT
20-531 Lublin

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

GODZINY OTWARCIA INFOLINII
poniedziałek – piątek: 08:00 – 21:00
sobota: 10:00 – 15:00

Dojedziemy do Hrubieszowa

doradzimy w sprawie odszkodowania

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!