Kancelaria odszkodowawcza Hrubieszów – wysokie odszkodowania


Jeśli chcecie Państwo skorzystać z fachowej pomocy, zapraszamy do kontaktu z nami. Odzyskujemy odszkodowania między innymi w miastach, takich jak Hrubieszów

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Hrubieszowie

  Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Hrubieszów.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe w Hrubieszowie,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Hrubieszów,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej,
  • odszkodowania za błędy medyczne Hrubieszów,

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Dotychczas częstą praktyką zakładów ubezpieczeń w przypadku spraw o odszkodowanie była odmowa wypłaty takiego świadczenia. Ta typowo biznesowa taktyka okazywała się wielokrotnie bardzo skuteczna. Wykalkulowana na zniechęcenie poszkodowanego przynosiła pożądany przez firmę ubezpieczeniową rezultat. Nawet osoby słusznie ubiegające się o wypłatę należności zmęczone niekorzystnym przebiegiem postępowania w końcu rezygnowały z nierównej batalii z biurokratyczną machiną.

  Oczywiście działania ubezpieczycieli były celowe. Dysponując danymi na temat tego, jak niewielki odsetek poszkodowanych decyduje się na wniesienie sprawy do sądu w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania, firmy ubezpieczeniowe z premedytacją wykorzystywały swoją wiedzę w tym zakresie.
  Tymczasem, jak wynika z doświadczenia naszej kancelarii, firmy ubezpieczeniowe bardzo rzadko decydują się na realizowanie podobnej taktyki, jeśli poszkodowanego od początku reprezentuje prawnik. Przede wszystkim dlatego, że taki pełnomocnik to gwarancja fachowego podejścia do tematu, znajomości wszelkich zawiłości prawa i regulacji w zakresie odszkodowań. Ponadto prawnik dokonuje wnikliwej i rzetelnej analizy całej sprawy, a jego wiedza pozwala mu z łatwością przygotowywać pisma i niezbędne dokumenty, a w razie konieczności skierować postępowanie na drogę sądową. Dodatkowo orientuje się również w nieuczciwych praktykach zakładów ubezpieczeń, takich jak zaniżanie stawek odszkodowań, zwlekanie z procedurami czy wypłatą należności i potrafi im przeciwdziałać.

  motoryzacja
  O co możesz się ubiegać, kiedy ulegniesz wypadkowi motoryzacyjnemu?

  Osoby, które poniosły szkody na skutek wypadku samochodowego, może ubiegać się o:

  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty,
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (opiekę podczas choroby, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych, leczenie, wydatków na rehabilitację),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku).
  kancelaria-prawna
  Co w przypadku, kiedy taki wypadek przydarzy się członkowi Twojej rodziny?

  W podobny sposób bliscy zmarłego mogą ubiegać się o:

  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego,
   rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne.
  img1
  O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.

  Ubi ius w Hrubieszowie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Hrubieszowa

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowanie w Hrubieszowie

  Zapewniamy profesjonalną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria realizuje swoje usługi w obrębie województwa lubelskiego, pomaga w uzyskaniu odszkodowania na terenie miasta Hrubieszów. Masz jakieś pytanie? Napisz do nas! Dochodzenie odszkodowań w Hrubieszowie. Nasza kancelaria wspiera osoby na terenie województwa lubelskiego, pomaga pozyskać odszkodowanie w obrębie miasta Hrubieszów.

  W naszej Kancelarii istnieje pewność solidnej, uczciwej i sprawnej obsługi. Osoby, które zgłaszają się do nas nie muszą płacić wstępnych opłat. Do rozliczenia za nasze usługi dochodzi dopiero po wyegzekwowaniu należnych Klientowi roszczeń. Z tego względu, tak samo jak klientowi, zależy nam na szybkim i pozytywnych zakończeniu postępowania.

  Podczas każdego etapu prowadzonej sprawy nasi profesjonaliści chętnie udzielą Państwu odpowiednich wskazówek, wyczerpujących informacji i rozwieją wątpliwości. Co więcej, za każdym razem możliwy będzie wgląd we wszelakie podjęte czynności, a także nadzór nad postępem w sprawie. Pragniemy, aby współpraca odbywała się na jasnych i klarownych warunkach. Jesteśmy rzetelną i solidną firmą, nie mamy nic do ukrycia.  Gwarantujemy bardzo wysoką jakość świadczonych usług i światowe standardy w przygotowaniu odpowiednich dokumentów. W każdym przypadku podejmujemy czynności w imieniu Klienta, mając na uwadze jego dobro. Wypełniamy odpowiednie wnioski, zwracamy się do odpowiednich organów o potrzebne zaświadczenia i informacje oraz do ekspertów o opinie, ale także wskazujemy na dodatkowe działania, które można podjąć, by uzyskać wysoką kwotę odszkodowania.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!