Sprawy bankowe

Poznaj nas - Kancelaria Prawna UBI IUS

Sprawy z bankami i ubezpieczycielami

Pozwy przeciwko bankom i ubezpieczycielom- znamy się na tym!

Jeśli poszukujesz godnego zaufania i sprawdzonego prawnika w Lublinie, najlepszym wyborem będzie kancelaria prawna Ubi ius. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych prawników z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pomożemy także w Twojej sprawie. Prawnik, który zajmuje się przypadkami, takimi jak sprawy bankowe rozpatrzy Twój przypadek indywidualnie i postara się znaleźć rozwiązanie problemu najkorzystniejsze dla klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług prawniczych w Ubi ius w Lublinie.

Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie spraw bankowych.

W naszej Kancelarii mają Państwo pewność uczciwej, solidnej i sprawnej obsługi. Od zgłaszających się osób nie pobieramy żadnych wstępnych opłat. Rozliczenie za nasze usługi następuje dopiero po wyegzekwowaniu na rzecz Klienta należnych mu świadczeń. W związku z tym, podobnie jak Państwu, zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu postępowania.

Zapewniamy realizowanie usług na najwyższym poziomie oraz zachowanie światowych standardów, jeśli mowa o przygotowywaniu odpowiedniej dokumentacji. Zawsze działamy w imieniu Klienta, dbając o Jego dobro. Wypełniamy stosowne wnioski, zwracamy się do ekspertów i specjalistów o opinie, ubiegamy się u odpowiednich organów o zaświadczenia i potrzebne informacje, a także podpowiadamy, jakie działania należy dodatkowo podjąć, aby wygrać sprawę.

Zajmujemy się między innymi:

  • Sprawami z bankami
  • Kredytami frankowymi
  • Polisolokatami
  • Zwrotem prowizji od wcześniejszej spłaty kredytu
Poznaj opinie o nas

opinie-o-ubiius

img-onas
Co nas wyróżnia?
Profesjonalizm

Nasza kancelaria potrafi walczyć z bankami nawet najbardziej spornych kwestiach. Mamy świadomość, że każda sytuacja jest inna, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Skuteczność

Skupiamy się na tym, aby maksymalnie wykorzystać wszelkie możliwe rozwiązania, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak również podczas reprezentowania interesów klienta w sądzie.

Uczciwość

Jesteśmy terminowi i zawsze wywiązujemy się z zawartej umowy. Każdy przypadek dokładnie analizujemy i na tej podstawie szacujemy szanse na wygranie sprawy. Zawsze proponujemy uczciwe warunki współpracy - możesz nam zaufać!

Każdą sprawę konsultujemy z prawnikiem
Sprawdź, jak wygląda jej przebieg:
ico-przebieg-1

Kontakt

ico-przebieg-2

Konsultacje z prawnikiem

ico-przebieg-3

Sprawę ocenia zespół Prawników

ico-przebieg-4

Podpisanie umowy

ico-przebieg-5

Rozpoczęcie działań

ico-przebieg-6

Wygranie sprawy

Nasze oddziały
Lublin, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik, Zamość, Hrubieszów, Radzyń Podlaski

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!