Kancelaria Odszkodowawcza Puławy


Gwarantujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Puławy.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Puławach

  Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Puławy. Dojedziemy, doradzimy.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Puławy,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Puławy,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Puławy,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Puławy,
  • odszkodowania za błędy medyczne Puławy,
  • odszkodowania za śmierć osoby bliskiej Puławy,
  • odszkodowania powypadkowe Puławy.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc w uzyskiwaniu świadczeń, takich jak odszkodowania. Choroba zawodowa jest najczęściej wywołana oddziaływaniem szkodliwych, niebezpiecznych dla człowieka i jego zdrowia substancji, czynników w zakładzie pracy albo metodą wypełniania powierzonych zadań i obowiązków. Spis chorób zawodowych obejmuje między innymi choroby płuc, pylice, choroby skóry, zatrucia, jak również choroby pasożytnicze, zakaźne, choroby narządu głosu i ruchu oraz obwodowego układu nerwowego i złośliwe nowotwory, których przyczyną było oddziaływanie czynników rakotwórczych w miejscu pracy. Na ogół zawiadomienie o zdiagnozowaniu ewentualnej choroby zawodowej przekazywane jest lekarzowi orzecznikowi ZUS przez lekarza specjalizującego się w medycynie pracy albo przez samą osobę zainteresowaną, czyli pracownika. Niezbyt często organem zawiadamiającym jest zakład pracy. Świadczenia, jakie można uzyskać w związku z chorobą zawodową przeważnie są podobne, jak te z tytułu wypadku przy pracy. Z reguły pokrywa je ubezpieczenie wypadkowe.

  prawo-karne

  Dlaczego my?

  Kancelaria Odszkodowawcza UBI IUS działa na terenie województwa lubelskiego. Z jej usług mogą więc skorzystać także osoby mieszkające w Puławach i bliskich okolicach tego miasta. Pracują dla nas prawnicy posiadający ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowań. Warto podkreślić, że sposób rozliczania się naszej kancelarii z klientami jest dla nich bardzo korzystny. Nie ma u nas żadnych opłat przygotowawczych lub wstępnych. Rozliczenie następuje dopiero wtedy, gdy sprawa została doprowadzona do pomyślnego dla naszego klienta końca.

  porady-prawne-lublin

  Kiedy możesz się do nas zwrócić? Zajmujemy się sprawami, których przedmiotem są odszkodowania związane ze skutkami wypadków. Może tutaj chodzić zarówno o taką sytuację, gdy do wypadku doszło w trakcie prac polowych na terenie gospodarstwa rolnego, jak i wtedy, gdy zgłaszający się do nas klient poniósł szkodę w wyniku zdarzenia, do którego doszło w jego zakładzie pracy z powodu zaniedbania innego pracownika. Jesteśmy również gotowi na zajęcie się sprawą, która dotyczy zaniżonej kwoty odszkodowania, która nie pozwoli na pokrycie wszystkich poniesionych strat. Skontaktuj się z nami również wtedy, gdy Twój wniosek nie został zaakceptowany przez ubezpieczyciela i odmawia on wypłaty świadczenia. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie uważamy, że będziemy w stanie pomóc w każdej trudnej sprawie dotyczącej odszkodowania. Pamiętaj o tym, że możesz liczyć na zrozumienie i cierpliwość ze strony pracujących dla nas prawników. W swojej pracy zetknęli się oni z wieloma ludzkimi tragediami. Zdają oni sobie sprawę z tego, że w takiej sytuacji ważne jest okazanie klientowi pełnego wsparcia.

  kancelaria-prawna-lublin

  Mieszkasz w Puławach i potrzebujesz konsultacji prawnych w związku ze sprawą, która dotyczy odszkodowania? Możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Aby nasza współpraca mogła dojść do skutku, konieczne będzie Twoje spotkanie z prawnikiem w biurze kancelarii UBI IUS. Przygotuj wszystkie ważne dokumenty dotyczące Twojego problemu, nasz prawnik zapozna się z nimi. Udzielisz mu również informacji, o które poprosi. Na tej podstawie prawnik podejmie decyzję o tym, co należy zrobić, aby sprawa zakończyła się po Twojej myśli. Czekamy na Twój telefon lub wiadomość mailową.

  img1
  O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.
  img2
  O co możesz się starać, jeśli takiemu wypadkowi ulegnie członek Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina osoby zmarłej z powodu wypadku w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne.

  Ubi ius w Puławach

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Puław

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Nasza kancelaria pomaga w ubieganiu się o różnego rodzaju odszkodowania, w tym odszkodowania z tytułu choroby zawodowej na terenie miast: Puławy, Łęczna, Kraśnik, Zamość i innych. Puławy leżą nad Wisłą w zachodniej części województwa lubelskiego. Są ważnym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym, naukowym i przemysłowym.

  Przez dziesiątki lat stanowiły własność rodziny Czartoryskich, co widać dzisiaj w licznych zabytkach (pałacu Czartoryskich i znajdujących się w pobliżu budowlach). W Puławach działają m. in. Urząd Miasta, Urząd Gminy, Urząd Skarbowy, Urząd Stanu Cywilnego, Powiatowy Urząd Pracy, oddział Urzędu Statystycznego w Lublinie i inne.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!