Kancelaria Odszkodowawcza w Dęblinie


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskaniu odszkodowania. Nasza kancelaria udziela wsparcia na terenie województwa lubelskiego, pomaga uzyskać odszkodowanie w obrębie miasta Dęblin. Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami! Dochodzenie odszkodowań w Dęblinie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Dęblinie

  Zapewniamy specjalistyczną pomoc z zakresu pozyskiwania odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, wspiera w pozyskaniu odszkodowania na terenie miasta Dęblin. Masz pytanie? Skontaktuj się z nami. Dochodzenie odszkodowań w Dęblinie.

  Nasza kancelaria udziela wsparcia na terenie województwa lubelskiego, pomaga uzyskać rekompensatę na terenie miasta Dęblin. Przyjedziemy i doradzimy.

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS proponuje kompleksowe doradztwo i pomoc w pozyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie miast: Siedlce, Dęblin, Radzyń Podlaski i w innych miejscowościach województwa lubelskiego).

  O co możesz podjąć starania, kiedy ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która doznała szkód w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot utraconych zarobków,
  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (koszt dojazdu do lekarzy, ośrodków medycznych, leczenie, wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty,
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Dęblina i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  Ubi ius w Dęblinie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Dęblina

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Co w przypadku, kiedy takiemu wypadkowi ulegnie członek Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina zmarłego z powodu wypadku w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego

   

  Nasza Kancelaria zapewnia uczciwą, solidną i sprawną obsługę. Osoby, które zgłaszają się do nas nie muszą płacić żadnych wstępnych opłat. Do rozliczenia za nasze usługi dochodzi dopiero po wyegzekwowaniu należnych Klientowi roszczeń. Dlatego zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu postępowania.

  Nasza wykwalifikowana kadra chętnie udzieli Państwu wyczerpujących informacji, odpowiednich wskazówek i rozwieje wszelakie wątpliwości. Co więcej, za każdym razem umożliwiamy wgląd we wszelakie poczynione czynności i stwarzamy możliwość nadzoru nad postępem w sprawie. Chcemy, aby nasza współpraca była klarowna i jasna. Jesteśmy rzetelni i uczciwy, nic nie ukrywamy.

  Zapewniamy wysoką jakość usług i światowe standardy, jeśli mowa o przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji. W każdym przypadku działamy w imieniu Klienta, mając na uwadze jego dobro. Wypełniamy stosowne wnioski, zwracamy się do specjalistów i ekspertów o opinie, załatwiamy potrzebne informacje i zaświadczenia, ale także wskazujemy Klientom, jakie dodatkowe działania mogą podjąć, by otrzymać jak najwyższą kwotę rekompensaty.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!