Odszkodowania Kock


Nasza kancelaria prawna Ubi Ius oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Zakres naszego działania obejmuje całą Lubelszczyznę, w tym także Kock i jego najbliższe okolice. Jeżeli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W KOCKU

  Odszkodowania to specjalność naszej kancelarii. Pomogliśmy już wielu osobom uzyskać wypłatę należnego im świadczenia. Również i Ty możesz dołączyć do już licznego, a stale powiększającego się grona klientów zadowolonych z naszych usług prawniczych. Nie rezygnuj z przysługującego Ci prawa do ubiegania się o odszkodowanie z powodu obaw przed długą i skomplikowana procedura. Będziesz pod naszą opieką na każdym etapie postępowania.

  Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat wstępnych. Będziemy rozliczać się z Tobą dopiero wtedy, gdy uda się doprowadzić do korzystnego dla Ciebie zakończenia sprawy. Z tego też powodu możesz być pewien, że będzie nam zależało na jak najszybszym doprowadzeniu procedury do jej końca. Nasze wynagrodzenie zależy przecież od tego, kiedy i w jakiej wysokości świadczenie zostanie Ci wypłacone.


  Jakie są zalety skorzystania z pomocy prawnej oferowanej przez kancelarię odszkodowawczą?

  Ubezpieczyciele dosyć często niestety wykorzystują to, że osoby, którym należy się odszkodowanie posiadają niewielką wiedzę prawniczą. Dlatego zdarza im się odmówić wypłaty należnego świadczenia lub też ustalają jego wysokość na zdecydowanie zbyt niską wobec strat, jakie ma ono zrekompensować. W takiej sytuacji warto zasięgnąć pomocy kancelarii specjalizującej się w uzyskiwaniu dla swoich klientów należnych im odszkodowań. Prawnicy współpracujący z kancelarią podejmą w imieniu jej klienta stosowne kroki. Ustalą, jaki konkretnie podmiot w danym przypadku zobowiązany jest do wypłaty świadczenia oraz jaka powinna być jego wysokość. Następnie podejmą oni negocjacje z firmą ubezpieczeniową.Oprócz samego odszkodowania mogą oni wywalczyć dla swojego klienta również wypłatę dodatkowych środków finansowych, związanych np. ze zwrotem kosztów poniesionych na dojazd do szpitala lub zakup leków. Jeżeli negocjacje oraz/lub postępowanie podjęte w ramach reklamacji nie przyniesie spodziewanych efektów, kancelaria wszczyna postępowanie sądowe. Klient w trakcie jego trwania otoczony jest opieką prawną, otrzymuje m.in. pomoc w zgromadzeniu koniecznych do zaprezentowania przed sądem dokumentów.Kancelaria współpracuje także ze specjalistami z innych niż prawo dziedzin, konsultując z nimi ( jeżeli zaistnieje taka potrzeba ) kolejne kroki zmierzające do rozwiązania sprawy po myśli klienta.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Kocka i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  kancelaria-prawna-lublin

  Najczęściej spotykanym rodzajem spraw, którymi zajmują się kancelarie odszkodowawcze, są te dotyczące wypadków na drodze. Codziennie dochodzi w Polsce do zdarzeń drogowych, w wyniku których ich uczestnicy doznają ciężkich obrażeń ciała lub giną. Doskonale zdają sobie sprawę z tego również mieszkańcy Kocka i okolic tego miasta. Warto wiedzieć o tym, że można w takiej sytuacji wystąpić o wypłatę odszkodowania. Do wypłacenia pieniędzy zobowiązana jest ta firma ubezpieczeniowa, której klientem była osoba uznana na mocy orzeczenia sądu za sprawcę wypadku. Prawnikom nie jest również obcy temat odszkodowań za wypadki w rolnictwie. Nie zdarza się ich już tyle, co jeszcze 20 lat temu, ponieważ polscy rolnicy używają nowocześniejszego niż kiedyś sprzętu. Zachowują też większą ostrożność w trakcie wykonywania pracy w polu lub na terenie gospodarstwa. Na pewno wiedzą coś o tym mieszkańcy okolic Kocka.

  porady-prawne-prawnik-ubiius

  Zarówno w przypadku zdarzenia na drodze, jak i takiego, które miało miejsce w gospodarstwie może dojść do sytuacji, gdy jego ofiara umrze lub też znajdzie się w szpitalu w stanie uznanym przez lekarzy za bardzo ciężki. W takim przypadku do kancelarii prawnej może zgłosić się rodzina takiej osoby. Dlaczego warto jest skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej? Jeśli np. uznasz, że kwota odszkodowania ustalona przez firmę ubezpieczeniową jest zdecydowanie zbyt niska, aby umożliwić Ci pokrycie wszystkich strat, możesz przy pomocy doświadczonego prawnika odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. Jest całkiem prawdopodobne, że uda Ci się wywalczyć o wiele wyższą kwotę. W niektórych przypadkach słowo „walka” wydaje się być jak najbardziej odpowiednie ze względu na przeszkody, jakie może stawiać na drodze do odszkodowania towarzystwo ubezpieczeniowe. Na pomoc prawnika możesz również liczyć wtedy, gdy Twoja sprawa dotyczy błędu lekarskiego. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że na orzeczenie sądu przyjdzie czekać przez długi czas. Tego typu sprawy są wyjątkowo mocno skomplikowane. Nie znaczy to jednak, aby rezygnować. Mieszkasz w Kocku lub jego najbliższych okolicach? Planujesz rozpoczęcie starań o uzyskanie wypłaty świadczenia, a Twoja sprawa dotyczy któregoś z poruszonych w tym artykule tematów? Zadzwoń lub napisz do naszej kancelarii.

  Ubi ius w Kocku

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!