Odszkodowania Kock


Nasza kancelaria prawna Ubi Ius oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Zakres naszego działania obejmuje całą Lubelszczyznę, w tym także Kock i jego najbliższe okolice. Jeżeli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W KOCKU

Odszkodowania to specjalność naszej kancelarii. Pomogliśmy już wielu osobom uzyskać wypłatę należnego im świadczenia. Również i Ty możesz dołączyć do już licznego, a stale powiększającego się grona klientów zadowolonych z naszych usług prawniczych. Nie rezygnuj z przysługującego Ci prawa do ubiegania się o odszkodowanie z powodu obaw przed długą i skomplikowana procedura. Będziesz pod naszą opieką na każdym etapie postępowania.

Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat wstępnych. Będziemy rozliczać się z Tobą dopiero wtedy, gdy uda się doprowadzić do korzystnego dla Ciebie zakończenia sprawy. Z tego też powodu możesz być pewien, że będzie nam zależało na jak najszybszym doprowadzeniu procedury do jej końca. Nasze wynagrodzenie zależy przecież od tego, kiedy i w jakiej wysokości świadczenie zostanie Ci wypłacone.


Jakie są zalety skorzystania z pomocy prawnej oferowanej przez kancelarię odszkodowawczą?

Ubezpieczyciele dosyć często niestety wykorzystują to, że osoby, którym należy się odszkodowanie posiadają niewielką wiedzę prawniczą. Dlatego zdarza im się odmówić wypłaty należnego świadczenia lub też ustalają jego wysokość na zdecydowanie zbyt niską wobec strat, jakie ma ono zrekompensować. W takiej sytuacji warto zasięgnąć pomocy kancelarii specjalizującej się w uzyskiwaniu dla swoich klientów należnych im odszkodowań. Prawnicy współpracujący z kancelarią podejmą w imieniu jej klienta stosowne kroki. Ustalą, jaki konkretnie podmiot w danym przypadku zobowiązany jest do wypłaty świadczenia oraz jaka powinna być jego wysokość. Następnie podejmą oni negocjacje z firmą ubezpieczeniową.Oprócz samego odszkodowania mogą oni wywalczyć dla swojego klienta również wypłatę dodatkowych środków finansowych, związanych np. ze zwrotem kosztów poniesionych na dojazd do szpitala lub zakup leków. Jeżeli negocjacje oraz/lub postępowanie podjęte w ramach reklamacji nie przyniesie spodziewanych efektów, kancelaria wszczyna postępowanie sądowe. Klient w trakcie jego trwania otoczony jest opieką prawną, otrzymuje m.in. pomoc w zgromadzeniu koniecznych do zaprezentowania przed sądem dokumentów.Kancelaria współpracuje także ze specjalistami z innych niż prawo dziedzin, konsultując z nimi ( jeżeli zaistnieje taka potrzeba ) kolejne kroki zmierzające do rozwiązania sprawy po myśli klienta.

Ubi Ius, Ubi Onus

Gdzie prawo, tam obowiązek

Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Kocka i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

Ubi ius w Kocku

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

Dojedziemy

doradzimy w sprawie odszkodowania

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!