Kancelaria odszkodowawcza Świdnik


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań. Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Świdnik.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Świdniku

  Nasza kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, pomagamy uzyskać odszkodowania na terenie miasta Świdnik.

  Współpracujemy z uznanymi lekarzami różnych specjalności oraz biegłymi i rzeczoznawcami rozmaitych dziedzin (motoryzacji, pożarnictwa, itp.), których pomoc i opinia są bezcenne w procesie ustalania lub weryfikowania odpowiedzialności za określone szkody i dochodzeniu roszczeń.

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Świdnik,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Świdnik,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Świdnik,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Świdnik,
  • odszkodowania za błędy medyczne Świdnik,
  • odszkodowania powypadkowe Świdnik
  • odszkodowania za śmierć Świdnik.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Jeśli w wyniku wypadku komunikacyjnego dochodzi do śmierci, wówczas ten, kto łożył środki na wcześniejsze leczenie, a także późniejsze czynności związane z pogrzebem, transportem zwłok, ewentualną kremacją, kupnem kwiatów, opłatą za trumny, nekrologi, miejsce na cmentarzu, nagrobek i organizację obiadu po uroczystości pogrzebowej – może domagać się zwrotu pieniędzy. Poza tym rodzinie przysługuje odszkodowanie, o ile w związku ze śmiercią doszło do pogorszenia się ich sytuacji życiowej. Jeśli natomiast osoba zmarła miała zobowiązanie alimentacyjne w stosunku do współmałżonka, dzieci bądź innych krewnych, wtedy bliscy ci mogą starać się o wypłatę renty odszkodowawczej. Renta taka przysługuje również dzieciom zmarłego, które przyszły na świat już po jego śmierci. Kancelaria UBI IUS pomaga uzyskać odszkodowania również we wszystkich powyższych przypadkach. Swoją siedzibę mamy w Lubartowie, ale działamy też Kraśniku, Puławach czy Świdniku.

  prawo-karne

  Odszkodowania powypadkowe Świdnik, co warto wiedzieć?

  Każdy, kto planuje ubiegać się o wypłatę odszkodowania powinien poważnie zastanowić się nad tym, czy poradzi sobie z tym zadaniem samodzielnie. Należy pamiętać o tym, że działające na terenie naszego kraju firmy ubezpieczeniowe stosują różnego rodzaju sztuczki, dzięki którym świadczenie nie jest wypłacane lub wypłacane jest w niskiej kwocie. W związku z tym samodzielna próba uzyskania wypłaty odszkodowania najprawdopodobniej zakończy się niepowodzeniem. Może to spotkać również mieszkańców Świdnika. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdy zwrócisz się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Zatrudnieni tam prawnicy specjalizują się w prowadzeniu spraw, które dotyczą odszkodowań.

  radca-prawny-lublin

  Wiedzą wszystko o sztuczkach stosowanych przez ubezpieczycieli i nie dadzą się zaskoczyć kancelariom reprezentującym ich interesy. Jeżeli konieczne będzie skierowanie sprawy na drogę sądową, prawnicy z kancelarii odszkodowawczej będą reprezentować Cię w trakcie postępowania. Nie będą oni mogli Ci obiecać, że sprawa zakończy się pozytywnym dla Ciebie rozstrzygnięciem, ale z pewnością zrobią wszystko, aby tak właśnie się stało. Z ich pomocą szanse na końcowy sukces są z pewnością znacznie większe, niż gdybyś działał samodzielnie. Poza tym prawnicy pomogą Ci w zgromadzeniu niezbędnej do prowadzenia Twojej sprawy dokumentacji. Wiele osób ma z tym problemy.

  kancelaria-prawna-lublin

  Mieszkasz w Świdniku lub w najbliższych okolicach tego miasta? Planujesz podjęcie starań o uzyskanie wypłaty odszkodowania lub też zostało Ci ono już wypłacone, ale w niskiej kwocie? Powinieneś skontaktować się z naszą kancelarią prawną. Posiadamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowań. Możemy pochwalić się licznymi sukcesami. Pomogliśmy już wielu osobom w walce o wypłatę świadczenia w takiej wysokości, aby umożliwiło ono realne pokrycie wszystkich strat finansowych i było wynagrodzeniem za cierpienie. Wśród naszych klientów byli już mieszkańcy Świdnika. Zgłaszają się do nas uczestnicy wypadków samochodowych, ofiary błędów lekarzy. Nie są nam obce sprawy dotyczące wypadków, do których doszło w zakładach pracy. Czasem kontaktuje się z nami rodzina poszkodowanego, ponieważ on sam nie jest w stanie zrobić czegokolwiek ze względu na swój aktualny stan zdrowia. Zgłaszają się do na również te osoby, w przypadku których teoretycznie doszło już do wyjaśnienia sprawy kilka lat wcześniej. Decydują się oni jednak na wznowienie walki o odszkodowanie. Z naszej strony możesz liczyć nie tylko na pomoc prawną, ale również na życzliwość i zrozumienie dla Twoich problemów. Odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące procedury związanej ze staraniem się o wypłatę świadczenia. Wszystkie pojawiające się wątpliwości zostaną przez nas natychmiast wyjaśnione. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią odszkodowawczą.

  prawo-cywilne

  Mieszkasz w Świdniku i nie jesteś zadowolony z wysokości odszkodowania, które chce Ci wypłacić firma ubezpieczeniowa? A może zgłoszone przez Ciebie roszczenie zostało oddalone, a Ty uważasz, że była to niesłuszna decyzja? Powinieneś skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika, który specjalizuje się w temacie odszkodowań. Jeżeli mieszkasz w Świdniku lub jego bliskich okolicach, dobry rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie kontakt z kancelarią UBI IUS. Już na samym początku trzeba zaznaczyć, że nie będziesz musiał uiścić żadnej opłaty wstępnej.

  prawnik-lublin

  Z kancelarią rozliczysz się dopiero wtedy, gdy sprawa zostanie doprowadzona do końca, a odszkodowanie, na którym tak Ci zależy, zostanie wypłacone. Jest to dla Ciebie korzystne, a poza tym masz gwarancję, że prawnikom będzie zależało na jak najszybszym i do tego pomyślnym z Twojego punktu widzenia rozwiązaniem sprawy. Równie istotne jest to, że nawet jeśli nie orientujesz się zupełnie w przepisach prawa obowiązujących w Polsce, to możesz być pewien, że wszystko zostanie Ci dokładnie wytłumaczone. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, po prostu zapytaj o to prawnika. Możesz również liczyć na pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów, jakie są niezbędne, aby można było rozpocząć procedurę.

  kancelaria-prawna-ubiius

  Czasami nie jest to wcale tak proste, jak mogłoby się wydawać. Dzięki profesjonalnemu wsparciu żaden rachunek, faktura lub pismo urzędowe nie zostanie pominięte w trakcie przygotowań. Jeżeli chodzi o odszkodowania, zajmujemy się praktycznie każdym ich rodzajem. Możesz się do nas zgłosić, gdy zostałeś poszkodowany w wypadku samochodowym, do którego nie doszło z Twojej winy oraz wtedy, kiedy odniosłeś obrażenia w trakcie prowadzenia prac w polu. Kontaktują się z nami również te osoby, które ucierpiały w wyniku wypadku, jaki wydarzył się w ich zakładzie pracy, a jego przyczyną było zaniedbanie ze strony innego pracownika. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość spraw, z którymi zgłaszają się do nas klienci, związanych jest z silnymi emocjami. Powracanie do tego wydarzenia we wspomnieniach może być bolesne, jednak nasi prawnicy będą musieli zebrać wszystkie potrzebne informacje. W związku z tym możesz zostać zapytany o szczegóły wypadku lub o towarzyszące mu okoliczności. Jesteś mieszkańcem Świdnika? Dotyczy Cię problem opisany w tym artykule? Skontaktuj się z kancelarią odszkodowawczą UBI IUS.

  img1

  Pomagamy także rolnikom z okolicznych miejscowości.

  O co możesz się starać, jeśli ulegniesz wypadkowi podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która ucierpiała w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (wydatków na rehabilitację, opiekę podczas choroby, leczenie, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych),
  • rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy,
  • rentę na zwiększone potrzeby (m. in. lekarstwa, opatrunki, środki higieniczne),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
  • jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty.
  img2
  O co możesz się starać, jeśli takiemu wypadkowi ulegnie członek Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina osoby zmarłej z powodu wypadku w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne.

  Ubi ius w Świdniku

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Świdnika

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Świdnik jest miastem położonym w południowo-wschodniej Polsce na terenie Lubelszczyzny, około 10 km od stolicy województwa. W skali kraju znany jest przede wszystkim z zakładów PZL produkujących śmigłowce. Obecnie PZL Świdnik należą do włosko-brytyjskiego przedsiębiorstwa AugustaWestland, który nabył firmę w 2009 roku od Skarbu Państwa.

  W Świdniku znajduje się też uruchomiony w 2012 roku port lotniczy Lublin. Przebiega tędy linia kolejowa przebiegająca z Warszawy do Dorohuska oraz linie autobusowe łączące miasto z Lublinem, Piaskami i Łęczną. Działa tutaj kilka lokalnych urzędów i instytucji (Urząd Miasta, Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Stanu Cywilnego).

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!