Odszkodowania Poniatowa


Specjalnością naszej kancelarii prawnej są odszkodowania. Zakres działania naszych prawników obejmuje całe województwo lubelskie, w tym także miasto Poniatowa oraz jego najbliższe okolice. Wielu mieszkańców Lubelszczyzny skorzystało już z naszych usług otrzymując z naszej strony skuteczną pomoc. Grono klientów, którym pomogliśmy w uzyskaniu odszkodowania stale rośnie. Także i Ty możesz znaleźć się w tej grupie osób.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W PONIATOWEJ

  Prawnicy, którzy z nami współpracują posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie do tego, aby zajmować się sprawami dotyczącymi odszkodowań. Ich wyniki mówią same za siebie. Jesteśmy bardzo skuteczni.

  Nasza kancelaria nie pobiera od osób zgłaszających się do nas o pomoc żadnych opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie odbierzemy dopiero wtedy,gdy sprawa zostanie doprowadzona do korzystnego dla Ciebie zakończenia. Daje to gwarancję tego, że będzie nam zależało na jak najszybszym doprowadzeniu do wypłaty odszkodowania. Zrobimy wszystko, aby udało nam się przejść przez całą tą skomplikowaną procedurę w jak najkrótszym czasie.

  Dlaczego lepiej jest zwrócić się o pomoc do kancelarii prawnej, niż próbować samodzielnych starań o wypłatę odszkodowania?

  Głównym powodem jest niezbyt etyczne zachowanie ubezpieczycieli, którym często zdarza się niestety wykorzystywać słaby poziom wiedzy prawniczej osób wystosowujących wobec nich wnioski o odszkodowanie. Może zdarzyć się taka sytuacja, w której firma ubezpieczeniowa odmówi wypłaty świadczenia podając niezbyt jasne dla zwykłego człowieka przyczyny, podpierajac się przy tym skomplikowanie brzmiącymi przepisami prawa. Zdarza się również,że wniosek o wypłatę pieniędzy zostaje rozpatrzony pozytywnie, ale zaproponowana kwota odszkodowania jest śmiesznie niska względem potrzeb osoby starającej się o jego uzyskanie. Skorzystanie z usług kancelarii prawnej daje gwarancję tego, że nie zostaniesz oszukany przez ubezpieczyciela. W czym konkretnie pomoże Ci kancelaria? Prawnicy ustalą najpierw to, który podmiot jest w danej sytuacji zobowiązany do wypłaty odszkodowania. Następnie ustalają oni, jaka suma pieniędzy w tym przypadku zrekompensuje klientowi jego straty. Kolejny krok to sformułowanie i wystosowanie wniosku o wypłatę świadczenia do firmy ubezpieczeniowej. Następnie prowadzone są z nią negocjacje, których celem jest zagwarantowanie tego, że ubezpieczyciel faktycznie wypłaci odszkodowanie w ustalonej wcześniej wysokości. Jeżeli negocjacje nie przyniosą spodziewanych efektów, wszczęte zostanie postępowanie reklamacyjne. Jeżeli i to nie przyniesie korzystnych dla klienta rezultatów, kancelaria prawna doprowadzi do wszczęcia postępowania sądowego. W trakcie jego trwania prawnicy zapewnią osobie ubiegającej się o wypłatę świadczenia profesjonalne wsparcie. Warto wiedzieć o tym, że kancelaria prawna może w trakcie trwania procesu sądowego zasięgać opinii specjalistów z różnych dziedzin. Ich opinia może znacząco pomóc w doprowadzeniu całej sprawy do pomyślnego dla klienta kancelarii zakończenia. Podsumowując- jeżeli nie jesteś przekonany o tym, że dysponujesz odpowiednią wiedzą prawniczą, nie ryzykuj i zgłoś się po pomoc do kancelarii prawnej.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Poniatowej i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  Ubi ius Poniatowa

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!