Powrót

Złamanie dużego palca w stopie odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Jak uzyskać odszkodowanie za złamanie dużego palca w stopie Kancelaria Ubi Ius

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za złamanie dużego palca w stopie?

  Złamania kości są niestety bardzo powszechnymi i często występującymi urazami. Szczególnie narażone na tego typu uszkodzenia są kości budujące kończynę górną oraz dolną, ponieważ to właśnie rękami i nogami najczęściej odruchowo amortyzujemy swoje upadki. Najbardziej podatne na złamania są najdalej położone elementy kończyn, czyli palce. Złamanie dużego palca w stopie jest pozornie błahym i niegroźnym urazem, jednak może ono przysporzyć wielu trudności i nieprzyjemności.

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważną funkcję pełnią u człowieka palce stopy. Umożliwiają one utrzymanie prawidłowej równowagi podczas chodzenia, a także powodują, że chód jest stabilny nawet na nierównej nawierzchni. Z tego właśnie powodu złamanie dużego palca w stopie może być bardzo problematyczne i bolesne. Przenoszenie ciężaru ciała na uszkodzoną stopę może stać się niemal niemożliwe z powodu bólu, natomiast po zdjęciu gipsu przez pewien czas mogą występować problemy z utrzymaniem prawidłowej równowagi ciała.

  Do złamania dużego palca dochodzi najczęściej podczas przypadkowego potknięcia się o twardy przedmiot. Na tego typu złamanie narażeni są też sportowcy uprawiający różne dyscypliny, które wymagają na przykład kopania piłki lub dużych przeciążeń stopy. Z tego powodu złamanie palca u stopy to częsty uraz wśród piłkarzy nożnych oraz biegaczy. Do złamania dużego palca stopy może także dojść po upuszczeniu na tę okolicę ciężkiego przedmiotu. Z tego powodu złamanie palca stopy może spotkać tak naprawdę każdą osobę, nawet podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak przemeblowanie, czy porządki w garażu.

  Najczęściej złamania w obrębie palców stóp są złamaniami prostymi, czyli nie dochodzi podczas nich do przemieszczenia się odłamków kostnych. Nie jest to jednak reguła, ponieważ niefortunne uderzenie może sprawić, że takie złamanie stanie się znacznie poważniejsze i trudniejsze w leczeniu. Czasem nawet konieczna może okazać się operacja, która pozwoli ustabilizować kości i umożliwić im prawidłowe zagojenie się.

  Osoba, która doznała podobnego urazu, powinna pamiętać, że należy jej się za złamanie dużego palca w stopie odszkodowanie. Często jednak firmy ubezpieczeniowe zaniżają jego wysokość oraz odrzucają różnego rodzaju odwołania. W takiej sytuacji bardzo pomocny może okazać się doświadczony w podobnych sprawach prawnik, który na co dzień zajmuje się tego typu przypadkami. Wiele osób zastanawia się jednak, jak znaleźć odpowiedniego prawnika, który pomoże uzyskać za złamanie dużego palca w stopie odszkodowanie.

  Doskonałym wyborem w tym przypadku będzie skorzystanie z usług Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Nasi prawnicy specjalizują się w sprawach z zakresu odszkodowań i mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego z pewnością pomogą także w Twoim przypadku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS.

  Odszkodowanie za złamanie dużego palca w stopie

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!