Odszkodowania Zwierzyniec


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Zwierzyńcu i jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W ZWIERZYŃCU

  Wśród działających na terenie Lubelszczyzny kancelarii prawnych zajmujących się odszkodowaniami UBI IUS może pochwalić się wysoką skutecznością, jeśli chodzi o podejmowane przez nią działania. Zdecydowana większość naszych klientów uzyskuje wypłatę świadczenia i ma ono przy tym taką wysokość, która gwarantuje stabilizację finansową tej osoby oraz jej bliskich. Tak wiele sukcesów, którymi możemy się chwalić, nie jest dziełem przypadku. Pracują dla nas prawnicy o ogromnej wiedzy i umiejętnościach. Nie dadzą się zaskoczyć firmom ubezpieczeniowym, które często próbują nie do końca uczciwych działań wobec osób składających wniosek o wypłatę odszkodowania. Z taką postawą ubezpieczycieli zetknęło się już wielu mieszkańców Zwierzyńca. Jeżeli masz zapewnione wsparcie ze strony profesjonalnej kancelarii prawnej, nie musisz się obawiać. Oni potrafią przewidzieć to, jak zachowa się ubezpieczyciel. Z reguły zależy mu na tym, aby wnioskodawca pogodził się z wydaną decyzją i nie próbował się od niej odwoływać. Tymczasem każdy może wystąpić na drogę sądową, aby w taki właśnie sposób walczyć o swoje prawa.

  Jesteś mieszkańcem Zwierzyńca i masz w planie podjęcie starań o uzyskanie wypłaty odszkodowania? Chętnie Ci pomożemy. Zachęcamy do kontaktu te osoby, które zostały poszkodowane w wyniku wypadku, który miał miejsce w trakcie prac rolniczych lub też ich bliskich. Czasem zdarza się bowiem, że osoba poszkodowana nie jest w stanie uczestniczyć w kolejnych etapach procedury, ponieważ nie pozwala jej na to stan zdrowia. Zgłosić się do nas mogą również ofiary wypadków drogowych lub członkowie ich rodzin. Przystąpienie do działania związane jest z koniecznością zgromadzenia wszystkich niezbędnych dokumentów. Pomożemy Ci w tym. Dzięki temu żaden istotny szczegół nie zostanie pominięty. Szczególnie istotne są te dokumenty, które dotyczą wydatków na cele medyczne. Rehabilitacja może być bowiem związana z koniecznością zakupu odpowiedniego sprzętu, leków, jak i z dojazdami do ośrodka rehabilitacyjnego. Rodzina, której sytuacja materialna znacznie się pogorszyła, gdy zabrakło osoby zmarłej w wypadku, może ubiegać się o odszkodowanie. Jego celem będzie zapewnienie jej godnych warunków życia na ten czas, gdy każdy z jej członków zmuszony jest do organizowania swojego życia na nowo. Istnieje również możliwość starania się o rentę uzupełniającą. To świadczenie ma za zadanie wynagrodzić osobie poszkodowanej w wypadku spadek jej dochodów, jaki miał miejsce po tym wydarzeniu. Warto również poruszyć kwestię alimentów. Jeżeli zmarły na mocy wyroku sądowego płacił je, to osoba, która otrzymywała te pieniądze ma prawo do starania się o rentę alimentacyjną.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Zwierzyńca i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Zwierzyńca i okolic starających się o odszkodowanie, także jeśli chodzi o wypadek podczas prac rolniczych. Aby nasz prawnik mógł zapoznać się dokładnie z Twoją sprawą, konieczne będzie Twoje spotkanie z nim, które odbędzie się w biurze kancelarii UBI IUS. Jest to konieczne, ponieważ podczas rozmowy telefonicznej nie da się poznać wszystkich szczegółów. Przed wizytą w naszej siedzibie przygotuj wszystkie związane ze sprawą dokumenty, przypomnij sobie również wszystkie istotne szczegóły, które mogą mieć wpływ na późniejszy przebieg procedury. Jesteśmy pewni, że uda się nam skutecznie Ci pomóc.

  Ubi ius Zwierzyniec

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!