Powrót

Odszkodowanie za uraz w sklepie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Oferujemy pomoc w przygotowaniu pozwu o odszkodowanie za uraz w sklepie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Jak wygląda pomoc przy przygotowaniu pozwu o odszkodowanie za uraz w sklepie?

  Wizyty w sklepach spożywczych, odzieżowych, czy drogeriach są dla większości osób codziennością. Odwiedzamy je, aby zaopatrzyć się w niezbędne do życia produkty spożywcze, ubrania oraz inne przedmioty. Wypadki i urazy mogą natomiast przydarzyć się zawsze, także podczas wykonywania codziennych obowiązków, takich jak zakupy.

  Do urazu w sklepie może dojść na przykład podczas poślizgnięcia się na świeżo umytej podłodze, potknięcia się o pozostawiony na ziemi towar lub skaleczenia się o ostry rant regału, na którym leżą produkty. Może dojść także do innych wypadków, które spowodują uraz, takich jak na przykład uderzenie przez źle ustawiony towar, który spadł z wysokiej półki, czy na przykład przez drabinę, która została pozostawiona przy regale niezabezpieczona.

  Niestety wiele osób doświadcza tego typu urazów. Mogą być one bardziej lub mniej poważne, jednak zawsze wiążą się one z nieprzyjemnym doświadczeniem oraz bólem. U osób starszych z powodu zwykłego poślizgnięcia się na mokrej podłodze może dojść do poważnych złamań, takich jak złamanie kości udowej, czy złamania w obrębie kończyn górnych. Podczas upadku może dojść także do uderzenia głową o podłogę lub na przykład regał, co może z kolei prowadzić do wstrząśnienia mózgu lub znacznie poważniejszych obrażeń. Z tego właśnie powodu zasady BHP w sklepach powinny być bezwzględnie przestrzegane, aby nie narażać niepotrzebnie na niebezpieczeństwo jego klientów. Czasem jednak zdarzają się niedopilnowania, które mogą okazać się dla klienta lub innego pracownika tragiczne w skutkach.

  Jeśli doszło do wypadku w sklepie, pracownicy powinni natychmiast udzielić pomocy osobie poszkodowanej oraz jeśli to konieczne, wezwać karetkę pogotowia. Poszkodowany powinien także pamiętać, że należy mu się również odszkodowanie za uraz w sklepie. Ubezpieczenie sklepu powinno bowiem pokrywać koszty wszystkich szkód, jakich doznał poszkodowany na jego terenie. Z tego powodu to właśnie z ubezpieczenia powinny zostać sfinansowane wszelkie koszty leczenia, dojazdów do placówek medycznych, zakupu leków, a także zadośćuczynienie, które ma na celu zrekompensowanie poszkodowanemu poniesionego bólu i cierpienia w wyniku wypadku.

  Często zdarza się jednak, że odszkodowanie za uraz w sklepie nie jest poszkodowanym przyznawane lub jest znacząco zaniżane. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnika, który pomoże wyegzekwować należne odszkodowanie za uraz w sklepie. Jeśli poszukujesz kancelarii prawnej, która specjalizuje się w sprawach dotyczących odszkodowań, skontaktuj się z nami. W Kancelarii Prawnej UBI IUS znajdziesz wielu doświadczonych prawników, którzy z pewnością pomogą w rozwiązaniu Twojego problemu. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

  Masz pytania, skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!