Powrót

Odszkodowanie za pogryzienie przez psa


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania po pogryzieniu przez psa

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za pogryzienie przez psa?

W naszym kraju prawo nakazuje zabezpieczać swoje zwierzęta w taki sposób, aby nie miały możliwości wyrządzić krzywdy innym osobom. Należy wychodzić z nimi na smyczy, a jeśli jest to konieczne to również w kagańcu. Odpowiednio powinna być zabezpieczona także posesja, na której przebywa pies. W ogrodzeniu nie powinny znajdować się żadne dziury, które pozwoliłyby na ucieczkę zwierzęcia.

Wiele osób szczególnie na wsiach lekceważy te przepisy i psy są puszczane wolno. Mimo że właściciele uważają, że ich czworonóg nie jest agresywny, może okazać się zupełnie inaczej. W najgorszym przypadku może dojść do pogryzienia.

W przypadku pogryzienia przez psa poszkodowanemu przysługuje odszkodowanie. Odszkodowanie za pogryzienie przez psa powinno zostać ściągnięte z właściciela agresywnego czworonoga. Ma ono na celu pokrycie kosztów leczenia, dojazdów do placówek medycznych, a także powinno zawierać w sobie zadośćuczynienie za krzywdę. Wysokość odrzutowania zależy od okoliczności sprawy i wielu innych czynników. Jeśli doszło do trwałego uszczerbku na zdrowiu, poszkodowany może ubiegać się nawet o rentę.

Jeśli borykasz się z trudnościami na drodze uzyskania odszkodowania za pogryzienie przez psa Lublin, skontaktuj się z naszą profesjonalną kancelarią prawną Ubi ius. Dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy naszych prawników zwiększysz swoje szanse na pomyślne rozwiązanie sprawy i przyznanie należytego odszkodowania za pogryzienie przez psa Lublin. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług profesjonalnej kancelarii prawnej Ubi ius w Lublinie.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!