Powrót

Zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne Lublin


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne?

Wypadki mogą przydarzyć się w wielu różnych sytuacjach. Mogą być bardzo błahe lub skutkować poważnymi urazami. Urazy, których doznał poszkodowany, wiążą się często z ogromnym cierpieniem zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Większość osób wie o tym, że w wypadku doznania uszczerbku na zdrowiu, przysługuje im odszkodowanie. Jest ono zależne od procentowej wartości uszczerbku na zdrowiu i innych czynników. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę, że może ubiegać się o zadośćuczynienie za poniesione cierpienie fizyczne i psychiczne. Te świadczenia nie są tak jednoznaczne do określenia i ustala się je indywidualnie, w zależności od danego przypadku. Ma ono zrekompensować krzywdę, która została poniesiona w wyniku wypadku. Jest to tak zwane odszkodowanie za stratę niemajątkową.

Kwota takiego zadośćuczynienia powinna mieć wartość ekonomicznie odczuwalną, lecz świadczenie to nie powinno być również zbyt wysokie w stosunku do aktualnych warunków i przeciętnej stopy życiowej społeczeństwa. Ze względu na to, że do przyznawania tego rodzaju odszkodowania nie ma żadnych konkretnie ustalonych kwot i ram pieniężnych, warto skorzystać z pomocy prawnika w celu uzyskania tego świadczenia.

Profesjonalny prawnik zadba o wszelkie formalności i dopilnuje, aby przyznana przez ubezpieczalnię kwota nie była zaniżona w stosunku do poniesionego cierpienia. Prawników doświadczonych w tego typu sprawach znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius w Lublinie. Dzięki swojej wiedzy i obeznaniu w tej dziedzinie chętnie rozpatrzą Twój konkretny przypadek i pomogą w uzyskaniu zadośćuczynienia za cierpienia fizyczne.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!