Powrót

Zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne Lublin


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne?

Wypadki mogą przydarzyć się w wielu różnych sytuacjach. Mogą być bardzo błahe lub skutkować poważnymi urazami. Urazy, których doznał poszkodowany, wiążą się często z ogromnym cierpieniem zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Większość osób wie o tym, że w wypadku doznania uszczerbku na zdrowiu, przysługuje im odszkodowanie. Jest ono zależne od procentowej wartości uszczerbku na zdrowiu i innych czynników. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę, że może ubiegać się o zadośćuczynienie za poniesione cierpienie fizyczne i psychiczne. Te świadczenia nie są tak jednoznaczne do określenia i ustala się je indywidualnie, w zależności od danego przypadku. Ma ono zrekompensować krzywdę, która została poniesiona w wyniku wypadku. Jest to tak zwane odszkodowanie za stratę niemajątkową.

Kwota takiego zadośćuczynienia powinna mieć wartość ekonomicznie odczuwalną, lecz świadczenie to nie powinno być również zbyt wysokie w stosunku do aktualnych warunków i przeciętnej stopy życiowej społeczeństwa. Ze względu na to, że do przyznawania tego rodzaju odszkodowania nie ma żadnych konkretnie ustalonych kwot i ram pieniężnych, warto skorzystać z pomocy prawnika w celu uzyskania tego świadczenia.

Profesjonalny prawnik zadba o wszelkie formalności i dopilnuje, aby przyznana przez ubezpieczalnię kwota nie była zaniżona w stosunku do poniesionego cierpienia. Prawników doświadczonych w tego typu sprawach znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius w Lublinie. Dzięki swojej wiedzy i obeznaniu w tej dziedzinie chętnie rozpatrzą Twój konkretny przypadek i pomogą w uzyskaniu zadośćuczynienia za cierpienia fizyczne.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!