O nas

Poznaj nas - Kancelaria Odszkodowawcza UBI IUS

Odszkodowania – znamy się na tym!

Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

W naszej Kancelarii mają Państwo pewność uczciwej, solidnej i sprawnej obsługi. Od zgłaszających się osób nie pobieramy żadnych wstępnych opłat. Rozliczenie za nasze usługi następuje dopiero po wyegzekwowaniu na rzecz Klienta należnych mu świadczeń. W związku z tym, podobnie jak Państwu, zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu postępowania.

Ile czeka się na odszkodowanie ?

Zgodnie z obowiązującym prawem (art. 14 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych) towarzystwo ubezpieczeniowe ma obowiązek przestrzegania określonych terminów, jeśli chodzi o wypłatę odszkodowań. Jest to okres 30 dni od momentu zgłoszenia i złożenia odpowiedniej dokumentacji. W sprawach bardziej skomplikowanych, gdy odpowiedzialność ubezpieczyciela nie jest jednoznaczna, okoliczności są trudne do wyjaśnienia lub niemożliwe jest ustalenie wysokości odszkodowania, wówczas termin ten wzrasta do 90 dni od daty zawiadomienia o szkodzie. Jeśli natomiast o odpowiedzialności lub wysokości odszkodowania decyduje sąd w postępowaniu cywilnym lub karnym, wtedy o przypuszczalnym terminie zakończenia sprawy zakład ubezpieczeń ma obowiązek poinformować ubezpieczonego na piśmie.

W praktyce towarzystwa ubezpieczeniowe często opóźniają wypłatę należności i wydłużają proces likwidacji szkody. Jest to na ogół działanie bezpodstawne i bezprawne. Takie nadużycia pozwalają wystąpić o ustawowe odsetki za zwłokę. Nasza firma pomaga zgromadzić wymagane dokumenty, zapewnia kompleksową obsługę prawną, pilnuje terminów wypłat, nadzoruje proces likwidacji szkody, weryfikuje wysokość kwoty odszkodowania.

 

Co nas wyróżnia?
Profesjonalizm

Nasza kancelaria potrafi wywalczyć odszkodowania w nawet najbardziej spornych kwestiach. Mamy świadomość, że każda sytuacja jest inna, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Skuteczność

Skupiamy się na tym, aby maksymalnie wykorzystać wszelkie możliwe rozwiązania, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak również podczas reprezentowania interesów klienta w sądzie.

Uczciwość

Jesteśmy terminowi i zawsze wywiązujemy się z zawartej umowy. Każdy przypadek dokładnie analizujemy i na tej podstawie szacujemy szanse na odszkodowanie. Zawsze proponujemy uczciwe warunki współpracy - możesz nam zaufać!

Każdą sprawę konsultujemy z adwokatem
Sprawdź, jak wygląda jej przebieg:

Kontakt

Konsultacje z adwokatem

Sprawę ocenia zespół Adwokatów

Podpisanie umowy

Rozpoczęcie działań

Uzyskanie odszkodowania

Nasze oddziały
Lublin, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik, Zamość, Hrubieszów, Radzyń Podlaski

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!