Odszkodowania Biała Podlaska


Nasza kancelaria prawna zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w uzyskaniu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w Lublinie przy ulicy Fantastycznej, zasięgiem działania obejmujemy jednak całe województwo lubelskie, w tym również w Biała Podlaskiej i jej okolicach. Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkie te osoby, która planują podjęcie starań o wypłatę odszkodowania.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

  Kancelaria prawna UBI IUS od lat pomaga tym mieszkańcom Lubelszczyzny, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie starań o odszkodowanie. Każda sprawa jest inna. Niektóre dotyczą wypadków drogowych. Osoba poszkodowana występuje wtedy o wypłatę świadczenia, które powinno zostać wypłacone z polisy sprawcy wypadku.

  Często okazuje się w takich przypadkach, że teoria nie zawsze przekłada się na praktykę. Firmom ubezpieczeniowym zdarzają się próby uniknięcia odpowiedzialności. Odmawiają one wtedy wypłaty pieniędzy lub też proponują wypłacenie ich w tak niskiej kwocie, że z pewnością nie pomogą one osobie ubiegającej się o odszkodowanie w ponownym ułożeniu sobie życia. Pocieszające jest to, że praktyki tego typu nie są już stosowane przez firmy ubezpieczeniowe tak często, jak kiedyś.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Białej Podlaskiej i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawo-karne

  Z pewnością wielu mieszkańców Białej Podlaskiej miało w ostatnich latach do czynienia osobiście z takim podejściem ze strony ubezpieczyciela lub słyszało o podobnym przypadku od rodziny lub znajomych. Można również zauważyć wśród Polaków rosnącą świadomość swoich praw. Już nie godzą się oni tak łatwo z decyzją firm ubezpieczeniowych i chętniej niż kiedyś decydują się na wszczęcie procedury odwoławczej, a nawet na skierowanie sprawy do sądu. Ubezpieczycielom nie będzie już więc tak łatwo narzucać ludziom swojej interpretacji przepisów prawa.

  kancelaria-prawna-lublin

  Do kancelarii prawnej UBI IUS możesz zgłosić się także wtedy, gdy Twoja sprawa nie dotyczy wypadku drogowego. Zajmujemy się również pomocą tym osobom, które uległy wypadkowi w trakcie pracy wykonywanej w polu. Niestety wciąż zdarza się to w Polsce, także w okolicach Białej Podlaskiej. Ich liczba stale spada, co z pewnością związane jest z modernizacją rolnictwa. Maszyny, których używa się podczas prac w gospodarstwie rolnym są nowocześniejsze niż te, które stosowano 20 lat temu lub jeszcze dawniej. Pracujący dla nas prawnicy gotowi są zająć się również sprawą, której przedmiotem jest wypadek, do którego doszło w miejscu pracy. Taki incydent może zdarzyć się w sklepie, magazynie, fabryce, kopalni. Czasem do wypadku dochodzi, gdy ktoś jest w drodze do pracy. Warto wiedzieć, że również w takiej sytuacji można wystąpić o wypłatę odszkodowania.

  prawo-cywilne

  Kancelaria UBI IUS reprezentuje także swoich klientów w trakcie postępowań sądowych dotyczących błędów popełnianych przez lekarzy. Każdy, kto się do nas zgłosi może liczyć na to, że otrzyma wsparcie na każdym etapie procedury, która związana będzie z prowadzeniem sprawy. Klient uzyska również odpowiedź na wszystkie pytania. Nie jest bowiem niczym dziwnym, że może nie rozumieć pewnych zapisów w oficjalnych dokumentach, które napisane są specyficznym językiem urzędowym.
  Jesteś mieszkańcem Białej Podlaskiej lub okolic tego miasta? Chcesz ubiegać się o odszkodowanie i w związku z tym potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej? Zadzwoń lub napisz do kancelarii UBI IUS i umów się na spotkanie z prawnikiem. Kiedy zapozna się on ze szczegółami sprawy, z którą do niego przyszedłeś, zdecyduje o dalszych czynnościach.

  Ubi Ius Biała Podlaska

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!