Kancelaria Odszkodowawcza w Siedlcach


Oferujemy specjalistyczną pomoc w pozyskaniu odszkodowania. Nasza kancelaria udziela wsparcia na terenie województwa lubelskiego, pomaga uzyskać odszkodowanie w obrębie miasta Siedlce. Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami! Dochodzenie odszkodowań w Siedlcach.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Dochodzenie odszkodowań w Siedlacach

  Nasza kancelaria pomaga w uzyskaniu odszkodowań w obrębie województwa lubelskiego, dokładniej na terenie Siedlec. Profesjonaliści chętnie dojadą do Państwa i udzielą wsparcia.

  W naszej Kancelarii mogą Państwo liczyć na solidną, sprawną oraz uczciwą obsługę. Od osób, które zgłaszają się do nas, nie są pobierane żadnego wstępne opłaty. Rozliczenie za nasze usługi ma miejsce dopiero po wyegzekwowaniu roszczeń należnych Klientowi. Z tego więc względu zależy nam – jak i klientom – na sprawnym i pozytywnym zakończeniu sprawy.

  Na każdym etapie prowadzonego postępowania nasi specjaliści udzielą Państwu odpowiednich wskazówek i rozwieją wątpliwości. Dodatkowo, w każdym przypadku Klient ma prawo do wglądu we wszelakie czynności, a także może nadzorować postępy w sprawie. Zależy nam na tym, aby współpraca odbywała się na jasnych i klarownych zasadach. Jesteśmy rzetelni i solidni, nie mamy nic do ukrycia.

   

  możesz liczyć na naszą pomoc w sprawach:

  • odszkodowania za szkody majątkowe Siedlce,
  • odszkodowania za wypadki komunikacyjne Siedlce ,
  • odszkodowania za wypadki przy pracy Siedlce,
  • odszkodowania z tytułu choroby zawodowej Siedlce,
  • odszkodowania za błędy medyczne Siedlce,

   

  Ze swojej strony zapewniamy wysoką jakość usług oraz światowe standardy w przygotowywaniu stosownej dokumentacji. W każdym przypadku kierujemy się dobrem Klienta. Wypełniamy odpowiednie wnioski, zwracamy się do ekspertów i specjalistów o opinie, ponadto wskazujemy, jakie działania należy dodatkowo podjąć, aby pozyskać jak najwyższa sumę rekompensaty.

  Ubi Ius, Ubi Onus

  Gdzie prawo, tam obowiązek

  Kancelaria odszkodowawcza UBI IUS świadczy kompleksową pomoc i doradztwo w uzyskiwaniu świadczeń, jak odszkodowania (na terenie Siedlec, Białej Podlaskiej i innych miast na terenie województwa lubelskiego).

  prawnicy-sprawy
  Dlaczego my?

  Pracownicy naszej kancelarii chętnie informują, co należy zrobić po niefortunnym zdarzeniu i jak należy udokumentować szkodę.

  Co więcej, mogą występować również w charakterze pełnomocnika i dokonywać za osobę poszkodowaną wszelakich formalności (naturalnie po uprzednim uzyskaniu zgody i upoważnienia).

  porady-prawne-prawnik-ubiius
  Duże doświadczenie, wiemy jak poprowadzić waszą sprawę.

  Prawnicy z naszej kancelarii w dużym stopniu znają przepisy prawne i wiedzą, gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy złożyć, by uzyskać rekompensatę.

  Pomoc naszych prawników jest czymś niezbędnych szczególnie w przypadku. Kiedy rodzina musi borykać się ze śmiercią jej członka (zmarłego na skutek np. wypadku w Siedlcach) i nie może samodzielnie podjąć odpowiednie kroki.

  kancelaria-prawna-ubiius

  Podobnie wygląda sprawa w sytuacji osób, które są hospitalizowane, doznały ciężkich obrażeń ciała lub na skutek wypadku zaczęły chorować przewlekle.

  Za sprawą wsparcia naszych ekspertów osoba poszkodowana może spokojnie kontynuować leczenie, gdyż to nasi profesjonaliści dopilnują wszelakich kwestii, zanalizują i ocenią przypadek. Eksperci dodatkowo zwrócą uwagę na to, jakie działania możliwe są do podjęcia w celu pozyskania jeszcze wyższego odszkodowania.

  img1
  O co możesz się starać, kiedy spotka Cię wypadek podczas prac w rolnictwie?

  Osoba, która została poszkodowana w wypadku podczas prac w rolnictwie ma prawo starać się o:

  • zwrot wydatków poniesionych w związku z wypadkiem (opiekę podczas choroby, dojazdy do lekarzy, ośrodków medycznych, leczenie, wydatków na rehabilitację),
  • zwrot utraconych zarobków,
  • odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów,
   jednorazowo wypłacane odszkodowanie, czyli kapitalizację renty,
   rentę uzupełniającą (pokrywającą różnicę pomiędzy dochodami uzyskiwanymi przed oraz po wypadku),
  • zadośćuczynienie z tytułu doznanej krzywdy.
  img2
  Co w przypadku, kiedy wypadek spotka członka Twojej rodziny?

  W podobny sposób rodzina zmarłego na skutek wypadku w rolnictwie może ubiegać się o:

  • zwrot pieniędzy wydanych na leczenie, a później na pogrzeb,
  • rentę alimentacyjną dla tych, wobec których zmarły posiadał zobowiązania alimentacyjne,
  • zadośćuczynienie za krzywdę,
  • odszkodowanie, o ile z powodu śmierci realnie pogorszył się status, stopa życiowa bliskiej rodziny zmarłego.

  Ubi ius w Siedlcach

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  UBI IUS Sp. z o.o.

  ADRES
  ul. Fantastyczna 8/1 A
  biurowiec COMBO IT
  20-531 Lublin

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  GODZINY DZIAŁANIA INFOLINII
  poniedziałek – piątek: 08:00 – 17:00

  Dojedziemy do Siedlec

  doradzimy w sprawie odszkodowania

  Kancelaria odszkodowawcza, czym jest? 

   

  Podmioty, które pomagają poszkodowanym osobom w dochodzeniu należytych im roszczeń od zakładów ubezpieczeń i pozostałych podmiotów zobowiązanych do wypłaty odszkodowania, to kancelarie odszkodowawcze. Pomagają one w ustaleniu sprawcy i odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego. Prowadzą działania w imieniu klienta, analizując, konkretyzując i zgłaszając roszczenie. Ich zadaniem jest również rozpoczęcie i prowadzenie negocjacji z firmą ubezpieczeniową, realizowanie niezbędnych formalności czy prowadzenie spraw sądowych.

  Do kancelarii odszkodowawczej są otwarte drzwi dla osób, które zaznały szkód na skutek wypadku w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadku komunikacyjnym, błędu w sztuce lekarskiej oraz dla rodzin osób przebywających w stanie krytycznym i zmarłych na skutek nieszczęśliwego wypadku np. w Siedlcach. Kancelaria odszkodowawcza ubiega się także o odszkodowanie za wyrządzone szkody rzeczowe, majątkowe i naruszenie dóbr osobistych.

  Zapewnia ona specjalistyczną pomoc z zakresu ubiegania się o rekompensatę w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z rozstrojem zdrowia, uszczerbkiem na zdrowiu czy zgonem bliskiej osoby. Stara się, aby wysokość odszkodowania była jak najwyższa i odpowiednia do uszkodzeń i strat. Pomaga również w przypadkach, gdy minęło kilka lat od powstania szkody, a osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o wypłatę odszkodowania lub przyznano je, ale było zbyt niskie.

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!