Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Compensa, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Compensa

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Compensa, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej.

Polisolokaty swego czasu zyskały ogromną popularność. Stało się tak za sprawą tego, że były one promowane przez banki. Polisolokaty miały być czymś w rodzaju połączenia lokaty oraz polisy na życie, oraz dożycie. Co więcej, charakteryzowały się one bardzo korzystnymi warunkami, w tym między innymi pozwalały na ominięcie podatku Belki. Była to bardzo korzystna oferta w porównaniu z innymi ofertami, które oferowały banki. Z tego powodu wiele osób zdecydowało się na stworzenie polisolokaty i ulokowanie na niej swoich oszczędności.

Dopiero po pewnym czasie klienci zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że polisolokaty przynoszą same straty, a nie ma z nich żadnych korzyści. Pochłaniały one jedynie coraz większą ilość pieniędzy i oszczędności. Dla wielu osób był to moment, w którym zdecydowały się one na natychmiastowe rozwiązanie polisolokaty Compensa. Okazało się jednak, że nie jest to koniec problemów, które przyniesie polisolokata. Wszystko to za sprawą tego, że banki naliczały sobie niezwykle wysokie opłaty likwidacyjne, które mogły pochłaniać nawet do 100% wpłaconych przez klienta oszczędności. Była to bardzo nieuczciwa praktyka, która doprowadziła do utraty oszczędności przez wiele osób.

Jeśli spotkała Cię podobna sytuacja, nie należy się poddawać. Wiele osób rezygnuje z walki o swoje prawa, ponieważ obawia się przeciwstawić tak silnej instytucji, jaką jest bank. Tego typu sprawy nie są jednak niemożliwe do wygrania. Niezbędna będzie jednak pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej. Jeśli Ciebie również dotyczy rozwiązanie polisolokaty Compensa, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS. Naszą specjalnością są sprawy, takie jak rozwiązanie polisolokaty Compensa, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w UBI IUS w Lublinie.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!