Powrót

jak odzyskać pieniądze z polisolokaty, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty i odzyskiwaniu środków

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty?

Wiele osób zostało naciągniętych przez banki na tak zwane polisolokaty. W teorii miały one łączyć wszystkie zalety tradycyjnej lokaty oraz polisy na życie, oraz dożycie. Była to także bardzo atrakcyjna opcja ze względu na to, że polisolokaty pozwalały ominąć tak zwany podatek Belki. Z tego powodu wiele osób namawianych przez doradców finansowych i zapewnianych o braku ryzyka decydowało się na stworzenie własnych polisolokat.

Często klienci byli jednak celowo wprowadzani w błąd w taki sposób, aby myśleli, że ich pieniądze są ulokowane na polisolokacie na takich samych zasadach jak w przypadku tradycyjnej lokaty. Wiele osób nie było informowanych o zagrożeniach wynikających z tego typu inwestycji oraz o tym, że jest to rozwiązanie długoterminowe. Wiele klientów nie zdawało sobie sprawy z tego, że w wyniku chęci wcześniejszej likwidacji polisolokaty zostanie nałożona na nich absurdalnie wysoka opłata likwidacyjna, która często wynosiła nawet 90% wpłaconego kapitału. Z tego powodu coraz więcej osób zaczęło wnosić pozwy przeciwko bankom. Pozwoliły one wielu osobom na odzyskanie utraconych przez nich środków, które zainwestowali w polisolokaty.
Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i nie wiesz jak odzyskać pieniądze z polisolokaty, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS.

Rozpatrzymy Twoją sytuację indywidualnie i udzielimy profesjonalnej porady prawnej. Nasi prawnicy udzielą informacji o tym, jak odzyskać pieniądze z polisolokaty oraz pomogą napisać pozew. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy naszych radców prawnych w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!