Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Open Life, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Open Life

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Open Life, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej.

Polisolokaty były swego czasu niezwykle popularne. Swoją popularność zawdzięczały temu, że miały być idealnym połączeniem klasycznej polisy oraz polisy na życie. W ten sposób osoba zakładająca polisolokatę miała zyskać dodatkowe ubezpieczenie, a dzięki korzystnemu oprocentowaniu miała także stopniowo pomnażać swoje oszczędności. Kolejnym korzystnym aspektem polisolokat było to, że oferowały one ominięcie tak zwanego podatku Belki.

Wiele osób pod namową doradców finansowych decydowała się na założenie polisolokaty, która miała przynieść tak wiele korzyści. Niestety, praktyki wielu doradców nie były uczciwe i prowadziły do wprowadzenia klienta w błąd lub celowego oszustwa. W wyniku tych działań wiele osób założyło polisolokatę bez dokładnej wiedzy na temat wszelkich jej postanowień. Kiedy klienci zorientowali się, że polisolokata, którą założyli, nie przynosi tak naprawdę zysków, a często generuje ogromne straty, wiele osób zdecydowało się na ich rozwiązanie. Wiązało się to jednak z naliczeniem przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe tak zwanej opłaty likwidacyjnej. Na przykład rozwiązanie polisolokaty Open Life wiązało się z naliczeniem takiej opłaty, która często wynosiła od kilkunastu do kilkudziesięciu procent wpłaconych przez klienta środków. Były to absurdalnie wysokie opłaty likwidacyjne, przez co wiele osób utraciło większość swoich oszczędności.

Na szczęście możliwe jest odzyskanie poniesionych w wyniku opłaty likwidacyjnej. Wykwalifikowana pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu zajmie się całą dokumentacją, oraz pomoże w napisaniu odpowiedniego pozwu. Rozwiązanie polisolokaty Open Life — pomoc prawną w zwrocie opłaty likwidacyjnej uzyskasz w Kancelarii Prawnej UBI IUS. Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych profesjonalnych usług prawnych.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!