Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Europa, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Europa

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Europa, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej.

Polisolokaty to produkt finansowy w formie ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. Wiele osób zdecydowało się na założenie polisolokaty, ponieważ miała ona łączyć w sobie wszystkie pozytywne cechy polisy na życie z cechami klasycznej lokaty oszczędnościowo-inwestycyjnej. Polisolokaty były reklamowane jako całkowicie bezpieczne i pozbawione wszelkiego ryzyka produkty. Obiecywały one zyski, ponieważ były oprocentowane bardzo korzystnie. Co więcej, miały one omijać podatek Belki. Z tego względu wiele osób zdecydowało się na skorzystanie z oferty i założenie polisolokaty.

Największym problemem związanym z polisolokatami jest to, że doradcy finansowi z Towarzystw Ubezpieczeniowych nie informowali o tak zwanych opłatach likwidacyjnych, które musi ponieść klient podczas wcześniejszej rezygnacji z polisolokaty. W momencie, kiedy klienci zaczęli dostrzegać, że polisolokaty nie przynoszą korzyści, a często generują nawet straty, wielu z nich podjęło decyzję o rezygnacji z polisolokaty. Zwykle dopiero podczas zrywania umowy dowiadywali się oni o tym, że muszą ponieść wysoką opłatę likwidacyjną, która często wynosiła kilkadziesiąt procent wpłaconych przez klienta środków. Było tak na przykład wtedy, gdy deklarowało się rozwiązanie polisolokaty Europa. Klienci dowiadywali się wtedy o opłacie likwidacyjnej i często tracili wszystkie swoje oszczędności.

Jeśli Ciebie również dotyczyło rozwiązanie polisolokaty Europa, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej może być jedynym wyjściem z tej sytuacji. Jeśli poszukujesz godnego zaufania prawnika, który zapewni kompleksową pomoc prawną w zwrocie opłaty likwidacyjnej, skontaktuj się z Kancelarią Prawną UBI IUS z Lublina. Pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej podczas rozwiązania polisolokaty Europa to nasza specjalność.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!