Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Skandia/Vienna Life pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Skandia / Vienna Life

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Skandia/Vienna Life, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej.
Polisolokata to inaczej produkt finansowy w formie ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. Kiedy polisolokaty pierwszy raz pojawiły się na rynku, wydawały się one bardzo korzystną opcją dla osób, które chciały pomnożyć swój kapitał. Doradcy finansowi przekonywali bowiem, że polisolokaty są całkowicie bezpieczne i nie wiąże się z nimi żadne ryzyko.

Dopiero po pewnym czasie okazało się, że polisolokaty nie przynoszą obiecywanych zysków. W wielu przypadkach generowały one nawet straty, przez co klienci musieli do ich dopłacać. Nawet jeśli zdarzał się minimalny zysk, był on natychmiastowo absorbowany przez prowizję za prowadzenie polisolokaty oraz inne dodatkowe opłaty. W tej sytuacji najczęściej podejmowaną przez klientów decyzją było natychmiastowe rozwiązanie polisolokaty (np. Skandia/Vienna Life). Wtedy jednak okazywało się, że czeka ich kolejna niemiła niespodzianka. Wcześniejsze rozwiązanie polisolokaty Skandia/Vienna Life wiązało się z naliczeniem rażąco wygórowanej opłaty likwidacyjnej, która często pochłaniała nawet 90% wpłaconych przez klienta środków.

Jeśli Tobie również została naliczona absurdalnie wysoka opłata likwidacyjna, kiedy zadeklarowałeś rozwiązanie polisolokaty Skandia/Vienna Life, możesz jeszcze odzyskać utracone środki. Konieczna jednak będzie pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej. Jeśli poszukujesz godnych zaufania radców prawnych, których specjalnością jest pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej, skontaktuj się z Kancelarią Prawną UBI IUS w Lublinie. Przeanalizujemy dokumentację oraz pomożemy w wytoczeniu powództwa przeciw Towarzystwu Ubezpieczeniowemu.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!