Powrót

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie z AC?


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego z AC

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać wyższe odszkodowanie z AC?

Polisa AC czyli Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Zawartość Autocasco zależy od warunków, jakie oferuje zakład ubezpieczeń oraz preferencji osoby ubezpieczającej samochód. Oferta ubezpieczeniowa wraz z zakresem ochrony, które oferuje dany ubezpieczyciel, określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Ubezpieczenie to chronić będzie Twoje auto od różnych zdarzeń. Zaleca się, aby każdy poszkodowany, kto chce zgłosić szkodę w ramach polisy AC, skrupulatnie przeczytał Ogólne Warunki Umowy.
Kierowcy decydują się na wykupienie polisy ubezpieczeniowej AC, gdyż liczą na pełną pomoc i wsparcie od ubezpieczyciela w razie uszkodzenia pojazdu lub utraty na skutek różnych przykrych sytuacji.
Niestety często zdarza się, że Klienci są rozczarowani, gdyż odszkodowania są zaniżane i nie są w stanie pokryć kosztów naprawy lub utraty auta. Zazwyczaj pierwsza wycena naprawy auta po stłuczce lub wypadku, jaką proponuje ubezpieczyciel, jest bardzo niska i stanowi pewien punkt do negocjacji. Zdarza się, że pieniądze dostajesz przelewem już następnego dnia po wizycie rzeczoznawcy.

Czemu ubezpieczyciele wypłacają zaniżone odszkodowanie z AC?

Błyskawiczna wypłata to najczęściej chwyt psychologiczny, który ma Cię wprowadzić w błąd i przekonać, że nie ma już możliwości zmiany ceny. Warto pamiętać, że nawet jeśli przyjmiemy pieniądze od ubezpieczyciela, to nie zamyka nam to drogi do dalszych roszczeń. Z nieuczciwą praktyką zaniżania odszkodowania z AC można walczyć różnymi sposobami. Można robić to na własną rękę, ale niestety trzeba liczyć się z tym, że będzie trwało to bardzo długo. Kolejna możliwość to zgłoszenie się o pomoc do osób specjalizujących się w negocjacjach z ubezpieczycielami. W Kancelarii Ubiius odszkodowania powypadkowe Lublin – zajmujemy się odkupowaniem roszczeń, wypłacamy Klientowi gotówkę, a sami przejmujemy na siebie walkę z ubezpieczycielami. Odzyskiwanie odszkodowań – na tym się znamy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!