Powrót

Zaniżone odszkodowanie odwołanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  Zaniżone odszkodowanie odwołanie, w jakich okolicznościach można uzyskać wyższe odszkodowanie?

  W życiu codziennym często przytrafiają się wypadki i różnego rodzaju zdarzenia losowe. Często w ich wyniku może dochodzić do urazów lub zniszczenia mienia. Przykładowo podczas wypadku samochodowego może dojść do złamań u osoby poszkodowanej, jak również do zniszczenia samochodu. Jeśli do wypadku doszło z winy innej osoby, poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie.

  Odszkodowanie powinno pokryć koszty leczenia i naprawy powstałych zniszczeń materialnych. Aby je uzyskać konieczne będzie zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej lub wezwanie rzeczoznawcy, który udokumentuje poniesione straty materialne. Dzięki takim dokumentom możliwe będzie złożenie wniosku o odszkodowanie i przyznanie jego odpowiedniej kwoty na pokrycie poniesionych szkód.

  Często firmy ubezpieczeniowe znacznie zaniżają przyznawane swoim klientom odszkodowania. Należy jednak pamiętać, że od decyzji firmy ubezpieczeniowej zawsze można się odwołać. Zdarza się, że nawet takie czynności nie przynoszą jednak skutku. Wtedy rozwiązaniem może okazać się wystąpienie ze sprawą do sądu, który oceni, jaką wysokość odszkodowania firma ubezpieczeniowa ma wypłacić poszkodowanemu.

  Procesy sądowe dotyczące odwołań od zaniżonego odszkodowania są skomplikowane i długotrwałe. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego prawnika. Jeśli poszukujesz godnego zaufania prawnika w Lublinie, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Nasi doświadczeni prawnicy pomogą w sprawach, takich jak odwołanie od zaniżonego odszkodowania w Lublinie.

  TELEFON
  600 096 744

   

  Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

  opinie-o-ubiius

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!