Powrót

Zaniżone odszkodowanie z AC?


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania komunikacyjnego z AC

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Kiedy można uzyskać wyższe odszkodowanie z AC?

Codziennie na polskich drogach mają miejsce wypadki. Niewiele potrzeba, aby doszło do zdarzenia drogowego. Wystarczy chwila, w której kierowcę oślepią promienie słoneczne, aby doszło do groźnego wypadku. Ryzyko wzrasta w czasie, gdy na drodze panują niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak padający deszcz lub śnieg. W przypadku stłuczki kierowca auta nie będący winnym jej nastąpienia może uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy. Sam sprawca wypadku może uzyskać pieniądze na naprawę swojego pojazdu z pakietu AC, jeżeli takowy posiada.
To, jakie szkody obejmuje odszkodowanie AC zależy od wybranego przez kierowcę pakietu. Może umożliwiać on zwrot kosztów naprawy w przypadku zdarzeń takich jak uszkodzenie auta przez grad, stłuczka, uszkodzenie pojazdu przez osobę, które odjechała z miejsca wypadku oraz wiele innych sytuacji, w których dochodzi do lżejszych lub cięższych uszkodzeń samochodu. Odnotować trzeba fakt, że pakiet AC oznacza duży wydatek, zwłaszcza w przypadku nowych aut.
Kierowcy spotykają się czasem z sytuacją, w której ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie z AC. Przyczyną tego może być nieprawidłowa wycena szkód zawierająca niezgodne z rzeczywistością wyliczenia ceny części zamiennych lub innych elementów pojazdu. Innym powodem może być celowe zaniżenie wartości auta sprzed wypadku.
Jeżeli dotknął Cię problem przyznanego Ci zaniżonego odszkodowania AC a mieszkasz w Lublinie lub okolicach, skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi Ius. Zajmujemy się tego typu sprawami od dawna, współpracujący z nami prawnicy mają więc w tym temacie duże doświadczenie. Gdy zgłosisz się do nas dokładnie przeanalizujemy Twój przypadek i udzielimy Ci wszelkiej możliwej z naszej strony pomocy.

Zachęcamy również do zapoznania się z całością oferty naszej kancelarii, ponieważ odszkodowania AC są tylko jej fragmentem. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas usług prawniczych drogą mailową lub telefoniczną.

Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!