Powrót

Odkup Odszkodowań OC UBI IUS


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Odkup odszkodowań z OC - Kancelaria UBI IUS

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Jak można sprzedać odszkodowanie z OC?

Do stłuczek i wypadków drogowych dochodzi każdego dnia na polskich drogach. To bardzo przykre doświadczenie, które spotyka wielu kierowców. Likwidacja szkody i wypłata odszkodowania to mozolny i długotrwały proces, który rozpoczyna się od spisania oświadczenia sprawcy kolizji lub wezwania Policji. Następnie szkodę zgłaszamy do ubezpieczyciela, gdzie otrzymujemy instrukcję dalszych kroków postępowania. Po upływie kilku dni kontaktuje się z nami rzeczoznawca w celu sporządzenia protokołu uszkodzeń naszego samochodu. Następnie otrzymujemy kosztorys naprawy auta. Trudności i rozczarowania pojawiają się, gdy zapoznajemy się z kalkulacją naprawy pojazdu, której dokonał ubezpieczyciel. Zdarza się bardzo często, że otrzymujemy zaniżone odszkodowanie, które często nie pokrywa kosztów przywrócenia stanu auta sprzed wypadku.

Oprócz dochodzenia należnych pieniędzy w sądzie pozostaje jeszcze jedna metoda na otrzymanie dodatkowego odszkodowania, jest nią odkup odszkodowań. Jest to usługa dedykowana kierowcom, którzy zostali poszkodowani przez ubezpieczycieli i nie chcą tracić czasu lub prowadzić długotrwałych negocjacji z ubezpieczycielem. Kancelaria Ubiius oferuje skup odszkodowania dotyczącego szkód komunikacyjnych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, rzeczoznawcami, którzy poprawnie oszacują wartość Twoich strat. Decydując się na odkup odszkodowań z OC: nie stracisz zniżek ubezpieczeniowych, nie poniesiesz opłat sądowych i opłat związanych z obsługą prawników, otrzymasz pieniądze od ręki, nie zaryzykujesz przegraniem sprawy na drodze postępowania sądowego, nie stracisz czasu na długotrwałe i czasochłonne negocjacje z ubezpieczycielem. Warto pamiętać, że w procesie odkupu odszkodowania Klient nie bierze już udziału w sprawie. W momencie podpisania umowy z kancelarią odszkodowawczą kończy się jego udział w dochodzeniu odszkodowania.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!