Powrót

Zadośćuczynienie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest zadośćuczynienie?

Nawet kiedy jesteśmy bardzo ostrożni, zawsze może przydarzyć się nam jakiś wypadek, który będzie skutkował urazem. Czasem są to błahe i niegroźne urazy, a innym razem mogą nieść za sobą poważne skutki, z którymi trzeba będzie borykać się przez długi czas. W każdym wypadku mamy możliwość złożenia wniosku o odszkodowanie za poniesiony uraz. O odszkodowanie można ubiegać się także w przypadku doświadczenia na sobie błędu lekarskiego lub na przykład po pogryzieniu przez psa. Odszkodowanie można dostać także w przypadku śmierci osoby bliskiej. Nie tylko w tych, lecz także w wielu innych sprawach można złożyć stosowny wniosek o odszkodowanie.

Zwykle sprawy odszkodowawcze są dość skomplikowane i wymagają pewnej wiedzy i doświadczenia, aby wywalczyć należyte odszkodowanie w danej sprawie. Niezbędna jest umiejętność dobrej argumentacji, ponieważ jest to bardzo ważne podczas ubiegania się o zadośćuczynienie. Z tego powodu warto zgłosić się po pomoc do zaufanej kancelarii prawnej. Kancelarią prawną w Lublinie, która zajmuje się pomocą w uzyskiwaniu należytych odszkodowań i zadośćuczynień, jest kancelaria prawna Ubi ius. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych prawników, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa, w tym w dziedzinie odszkodowań. Dzięki temu z łatwością pomogą w każdej sprawie, w której klient chce ubiegać się o zadośćuczynienie w wyniku poniesionej szkody.

Profesjonalny prawnik to gwarancja szybkiego i rzetelnego zajęcia się sprawą odszkodowania. Dzięki pomocy kancelarii prawnej Ubi ius w Lublinie wyegzekwujesz należytą rekompensatę pieniężną za poniesioną stratę. Pomoc profesjonalistów zapewni, że nie będzie potrzeby dokładania sobie dodatkowych zmartwień, ponieważ wszelkie formalności zostaną dopełnione przez prawników. Zachęcamy do kontaktu z kancelarią prawną Ubi ius w Lublinie. Naszych prawników charakteryzuje ogromna wiedza, dlatego z pewnością pomogą w uzyskaniu godnego odszkodowania, które będzie bardzo pomocne dla poszkodowanego.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!