Powrót

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania UBI IUS Lublin


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań, pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie?

Miałeś wypadek drogowy, wypadek w pracy lub jesteś ofiarą błędów lekarskich ? Możliwe, że przysługuje Ci odszkodowanie powypadkowe albo odszkodowanie z ubezpieczenia OC sprawcy.

Profesjonalni prawnicy z kancelarii Ubiius pomogą Ci wywalczyć świadczenia, o które masz prawo się ubiegać – oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania .
Będziemy reprezentować Cię w sytuacji, gdy zostałeś poszkodowany w wyniku:

  • wypadków komunikacyjnych,
  • wypadków przy pracy,
  • wypadków rolniczych,
  • błędów lekarskich,
  • przestępstw przeciwko życiu lub zdrowiu,
  • naruszenia dóbr osobistych,
  • działania i zaniechania organów władzy publicznej oraz podmiotów prywatnych.

Jeśli chcesz otrzymać należne Ci odszkodowanie, lubelska kancelaria prawna UbiIus zaprasza do skorzystania z naszych usług. Najwyższą wartością jest dla nas zadowolenie i zaufanie naszych Klientów.

Nie poddajemy się i do końca walczymy w trosce o ich dobro. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w różnych problematycznych kwestiach i dziedzinach życia. Reprezentujemy na każdym etapie drogi prawnej, zaczynając od negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, a kończąc na pomocy podczas postępowania sądowego.
Kancelaria prawna Ubiius ma na swoim koncie już wiele wygranych spraw. Wszelkie kroki, które zamierzamy podjąć, konsultujemy najpierw z naszym Klientem.

Działamy profesjonalnie i skutecznie. Nie pozostawiamy sprawy bez rozwiązania, a walczymy do końca, podejmując wszystkie możliwe działania. Walczymy o prawa, dlatego też nasze działania są zgodne z prawem. Wartość, którą cenimy to uczciwość, dlatego też, każda sytuacja analizowana jest przez nas z niezwykłą precyzją.

Każdą powierzoną nam sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Nasz zespół tworzą wyłącznie profesjonalni prawnicy, posiadający ogromne doświadczenie, kompetencje i wiedzę z zakresu odszkodowań.

Kancelaria odszkodowawcza UbiIus gwarantuje Państwu pewność rzetelnej, sumiennej i sprawnej obsługi. Dlatego od naszych Klientów nie pobieramy żadnych wstępnych opłat. Rozliczamy się za naszą pracę dopiero po wyegzekwowaniu na rzecz Klienta należnych mu świadczeń.  W związku z tym, podobnie jak Państwu, zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu naszych działań. Nie dajemy obietnic, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Przedstawiamy tylko realne warunki współpracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych usług.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!