Powrót

Dochodzenie odszkodowań Kancelaria UBI IUS


Zawsze przypominamy naszym Klientom, że nawet jeśli ubezpieczyciel zaniża koszty strat lub odmawia wypłaty odszkodowania, mają oni prawo odwoływać się od niekorzystnej decyzji, tym bardziej, jeśli nie są zadowoleni z jej postanowień.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Dochodzenie odszkodowań za wypadki, błędy lekarskie, wypadki w rolnictwie, przestępstwa

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można dochodzić odszkodowań?

Jesteś ofiarą wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub błędów lekarskich? Prawdopodobnie przysługuje Ci odszkodowanie powypadkowe lub odszkodowanie egzekwowane z ubezpieczenia OC sprawcy. Zespół prawników kancelarii Ubiius pomoże Ci w walce o świadczenia, które Ci się należą.

Będziemy reprezentować Cię w przypadku, gdy zostałeś poszkodowany na skutek:

  • wypadków komunikacyjnych
  • wypadków przy pracy lub wynikających z zaniedbań
  • wypadków w rolnictwie
  • różnego typu błędów lekarskich
  • przestępstw przeciwko życiu lub zdrowiu
  • naruszenia dóbr osobistych
  • działania i zaniechania organów władzy publicznej oraz podmiotów prywatnych

Jeśli chcesz otrzymać należne Ci świadczenia, kancelaria odszkodowania Ubiius, znajdująca się w Lublinie zaprasza do  skorzystania z naszej oferty. Za najwyższą wartość stawiamy sobie dobro, zadowolenie i zaufanie naszych Klientów. Nie poddajemy się i do końca walczymy w trosce o ich prawa. Zapewniamy fachową pomoc prawną w różnych sprawach i dziedzinach życia. Reprezentujemy na każdym etapie postępowania prawnego, począwszy od negocjacji z towarzystwami ubezpieczeń, skończywszy na wsparciu na drodze postępowania  sądowego.

Jako kancelaria prawna mamy na swoim koncie już wiele wygranych spraw. Wszelkie kroki, które zamierzamy podjąć, są najpierw konsultowane z naszym Klientem. Działamy profesjonalnie i skutecznie. Nie pozostawiamy sprawy nierozwiązanej, a walczymy do końca, podejmując wszelkie możliwe działania.

Walczymy o prawa, dlatego też sami działamy zgodnie z prawem. Cenimy uczciwość, dlatego też, każdą sytuację obmyślamy z niezwykłą precyzją, analizujemy i szacujemy realne szanse na uzyskanie rekompensaty. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

W kancelarii Ubiius mają Państwo pewność uczciwej, solidnej i sprawnej obsługi. Dlatego od zgłaszających się osób nie pobieramy żadnych wstępnych opłat. Rozliczenie za nasze usługi następuje dopiero po wyegzekwowaniu na rzecz Klienta należnych mu świadczeń. W związku z tym, podobnie jak Państwu, zależy nam na czasie i pozytywnym zakończeniu postępowania.

Nie dajemy obietnic, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Dlatego przedstawiamy realne warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!