Powrót

Renta z tytułu zwiększonych potrzeb


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu renty z tytułu zwiększonych potrzeb

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać rente z tytułu zwiększonych potrzeb?

W wyniku wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia może dojść do poważnych obrażeń. Najczęściej udaje się przywrócić poszkodowanemu możliwość prawidłowego funkcjonowania, jednak w pewnych przypadkach zdarza się, że skutki wypadku nie są możliwe do całkowitego usunięcia. Wtedy osoba, która została poszkodowana w wypadku, jest zmuszona przez resztę życia przyjmować leki lub borykać się z niepełnosprawnością. Zdarza się, że przez obrażenia poniesione w wypadku poszkodowany traci możliwość wykonywania pracy, dzięki której może się utrzymać.

W takim przypadku osoba poszkodowana może ubiegać się o przyznanie renty z tytułu zwiększonych potrzeb. Przysługuje ona osobom, które całkowicie bądź częściowo utraciły zdolność do pracy, jak również osobom, których widoki powodzenia na przyszłość zmniejszyły się w wyniku wypadku. Co więcej, o rentę z tytułu zwiększonych potrzeb mogą wnioskować osoby, których potrzeby zostały zwiększone, co w praktyce oznacza, że ponoszą stałe wydatki na leczenie, zabiegi, rehabilitację lub leki. Warto postarać się o przyznanie należytej kwoty renty, ponieważ jest ona bardzo pomocna podczas trudnego okresu, w którym nie mamy możliwości pracy lub ponosimy duże koszta leczenia.

Kiedy ubiegamy się o przyznanie renty z tytułu zwiększonych potrzeb, warto skorzystać z pomocy dobrej kancelarii prawnej. Dzięki pomocy prawników mamy szansę na sprawniejsze załatwienie sprawy oraz na uzyskanie większej renty. Dzięki pomocy prawników możemy w spokoju skupić się na odpoczynku i nie dokładać sobie dodatkowych zmartwień związanych ze sprawą odszkodowawcza. Jeśli potrzebujesz pomocy prawniczej, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Z chęcią pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!