Powrót

Renta z tytułu zwiększonych potrzeb


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Oferujemy pomoc w uzyskaniu renty z tytułu zwiększonych potrzeb

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać rente z tytułu zwiększonych potrzeb?

W wyniku wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia może dojść do poważnych obrażeń. Najczęściej udaje się przywrócić poszkodowanemu możliwość prawidłowego funkcjonowania, jednak w pewnych przypadkach zdarza się, że skutki wypadku nie są możliwe do całkowitego usunięcia. Wtedy osoba, która została poszkodowana w wypadku, jest zmuszona przez resztę życia przyjmować leki lub borykać się z niepełnosprawnością. Zdarza się, że przez obrażenia poniesione w wypadku poszkodowany traci możliwość wykonywania pracy, dzięki której może się utrzymać.

W takim przypadku osoba poszkodowana może ubiegać się o przyznanie renty z tytułu zwiększonych potrzeb. Przysługuje ona osobom, które całkowicie bądź częściowo utraciły zdolność do pracy, jak również osobom, których widoki powodzenia na przyszłość zmniejszyły się w wyniku wypadku. Co więcej, o rentę z tytułu zwiększonych potrzeb mogą wnioskować osoby, których potrzeby zostały zwiększone, co w praktyce oznacza, że ponoszą stałe wydatki na leczenie, zabiegi, rehabilitację lub leki. Warto postarać się o przyznanie należytej kwoty renty, ponieważ jest ona bardzo pomocna podczas trudnego okresu, w którym nie mamy możliwości pracy lub ponosimy duże koszta leczenia.

Kiedy ubiegamy się o przyznanie renty z tytułu zwiększonych potrzeb, warto skorzystać z pomocy dobrej kancelarii prawnej. Dzięki pomocy prawników mamy szansę na sprawniejsze załatwienie sprawy oraz na uzyskanie większej renty. Dzięki pomocy prawników możemy w spokoju skupić się na odpoczynku i nie dokładać sobie dodatkowych zmartwień związanych ze sprawą odszkodowawcza. Jeśli potrzebujesz pomocy prawniczej, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Z chęcią pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!