Powrót

Prawnik odszkodowania Lublin


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Odszkodowania – jak uzyskać?

Po doznaniu wypadku, w wyniku którego doszło do urazu u poszkodowanego, można ubiegać się o przyznanie odszkodowania od odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej. Zdarza się jednak, że firmy chcąc uniknąć odpowiedzialności finansowej, odmawiają przyznania należytych świadczeń z różnych powodów. Poszkodowani często w wyniku braku dokładnej znajomości przepisów prawnych przestają na tym etapie ubiegać się o należne im świadczenia. Warto jednak pamiętać, że od decyzji ubezpieczalni zawsze można się odwołać, a w razie konieczności można także wkroczyć na drogę sądową.

Cały proces uzyskania odszkodowania w sądzie może okazać się bardzo skomplikowany. Sprawy takie wymagają dopełnienia wielu formalności i często mogą trwać bardzo długo. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy prawnej osób, które zajmują się podobnymi sprawami na co dzień. Prawnika, który pomoże Ci w uzyskaniu odszkodowania w Lublinie, znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius. Dzięki pomocy prawnika wzrośnie Twoja szansa na pozytywny dla Ciebie wyrok sądu oraz będziesz mieć pewność, że wszystkie formalności zostaną dopilnowane. Prawnik będzie mógł reprezentować klienta w sądzie, dlatego nie będzie on musiał przejmować się formalnościami i dokładać sobie dodatkowego stresu.

Dzięki pomocy prawnika będziesz mieć pewność, że zajmiemy się Twoją sprawą prawidłowo, dzięki czemu będziesz mieć większe szanse na pozytywne jej rozpatrzenie przez sąd. Mamy duże doświadczenie w sprawach odszkodowawczych dlatego, jeżeli borykasz się z problemami z uzyskaniem odszkodowania, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius w Lublinie. Nasi prawnicy chętnie przyjrzą się Twojej sprawie i udzielą profesjonalnej porady prawnej.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!