Powrót

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu odwołania od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania?

Odszkodowania mają na celu pomóc osobom, które poniosły jakąś szkodę. Odszkodowania przyznaje się zarówno wtedy, kiedy wystąpi szkoda materialna, jak również wtedy, gdy poszkodowany poniesie uszczerbek na zdrowiu.

W przypadku kwoty odszkodowania kluczowa jest decyzja ubezpieczyciela, który oceni poniesioną stratę oraz wyceni przybliżoną kwotę likwidacji szkody. Często zdarza się tak, że nie zgadzamy się do końca z decyzją ubezpieczyciela. Wiele osób nie wie o tym, że od takiej decyzji można się zawsze odwołać.

Prawidłowe odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania wymaga umiejętności argumentacji oraz przedstawienia dowodów w postaci kosztorysów i innych niezbędnych dokumentów. Aby prawidłowo napisać takie odwołanie warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego prawnika.

Dzięki profesjonalnej pomocy prawnika można znacznie zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie dokumentu, jakim jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania. Prawnik pomoże w prawidłowym uargumentowaniu poniesionych przez poszkodowanego strat materialnych. Co więcej, prawnicy zajmą się formalnościami, dzięki czemu klient nie będzie musiał się już nimi przejmować.

Godnego zaufania prawnika w Lublinie znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius. Stawiamy na zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i rzetelnie nad nią pracujemy. Gwarantujemy stały kontakt z klientem oraz rozwianie wątpliwości dotyczące nurtujących klienta kwestii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Lublinie.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!