Powrót

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Oferujemy pomoc w przygotowaniu odwołania od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania?

Odszkodowania mają na celu pomóc osobom, które poniosły jakąś szkodę. Odszkodowania przyznaje się zarówno wtedy, kiedy wystąpi szkoda materialna, jak również wtedy, gdy poszkodowany poniesie uszczerbek na zdrowiu.

W przypadku kwoty odszkodowania kluczowa jest decyzja ubezpieczyciela, który oceni poniesioną stratę oraz wyceni przybliżoną kwotę likwidacji szkody. Często zdarza się tak, że nie zgadzamy się do końca z decyzją ubezpieczyciela. Wiele osób nie wie o tym, że od takiej decyzji można się zawsze odwołać.

Prawidłowe odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania wymaga umiejętności argumentacji oraz przedstawienia dowodów w postaci kosztorysów i innych niezbędnych dokumentów. Aby prawidłowo napisać takie odwołanie warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego prawnika.

Dzięki profesjonalnej pomocy prawnika można znacznie zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie dokumentu, jakim jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania. Prawnik pomoże w prawidłowym uargumentowaniu poniesionych przez poszkodowanego strat materialnych. Co więcej, prawnicy zajmą się formalnościami, dzięki czemu klient nie będzie musiał się już nimi przejmować.

Godnego zaufania prawnika w Lublinie znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius. Stawiamy na zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i rzetelnie nad nią pracujemy. Gwarantujemy stały kontakt z klientem oraz rozwianie wątpliwości dotyczące nurtujących klienta kwestii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Lublinie.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!